Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek szülés előtt 3-4...

Akiknek szülés előtt 3-4 napig tartott a menstruációja, azoknak hogyan változott szülés után?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy utána is megmarad az, hogy 3-4 napos vagy netán hosszabb lett. Vagy mit gondoltok ez egyénenként változó? Köszi

2012. ápr. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szules elott 3 napig tartott,most meg eltart 1 hetig is. :(
2012. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ó az nem jó...nekem amikor annak idején megjött mindig 6 napig tartott...most az utóbbi 2 évben állt be 3 naposra, aminek nagyon örültem. :) remélem így marad...anyumnak 3 napos és 3 gyereket szült. :)
2012. ápr. 20. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napig tartott szülés előtt. Most pedig kb 6-7 napig és az eleje igen intenzív. Hajnalban is mennem kell a wc-re ha nem akarok vérfürdőt rendezni! :D Sajna ez van :( de hátha Te szerencsésebb leszel. :))
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 3-4 napos volt szülés előtt. 4. nap már szinte semmi, egy tisztasági betét elég volt.

Ez annyiban változott, hogy a hossza ugyan annyi, de 1-2nap rengeteg van, tampon+betét is kell éjszakára, és így is van, hogy éjjel mennem kell zuhanyozni. 3. nap már normál, 4. nap alig.

2012. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) egyébként az első napon én is felkelek egyszer éjszaka ez ügyben :)
2012. ápr. 21. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!