Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri kórház kontra gyöngyösi...

Egri kórház kontra gyöngyösi kórház?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak?Orvosok, szülésznők, ellátás.
2012. ápr. 20. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyöngyösit sokan dicsérik,az egriről saját tapasztalatom van bár az már 3 éve volt hogy én ott szültem! Nekem nem volt fogadott orvosom az orvos akinél szültem csak a szülés utolsó perceibe jött be tehát nem nagy véleménnyel lehetek róla hiszen alig láttam,viszont unokatesóm Nagy Péternél szült és őt nagyon dicsérte viszont ő neki a fogadott orvosa volt.Tudod én úgy vagyok vele hogy az az orvos akit megfogad a kismama természetes hogy normális vele szemben nem hiába fizetnek olyan sokat egyesek ez a minimum ami elvárható vele szemben!Én személy szerint a csecsemős nővérekkel (kettővel)nagyon nem voltam megelégedve de ezt nem részletezném!

Szerintem a gyöngyösi jobb,mert sokkal több jót hallottam róla vannak ismerőseim akik ott szültek!

2012. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék orvost fogadni. Egerről én sem sok jót hallottam, de állítólag tavaly bababarát kórház lett és sok minden változott. Jelenleg Egerbe járok beutalóért, de van külön orvosom máshol.

Ha pl Gyöngyösön szeretnék szülni, akkor oda járjak majd a végén NST-re, vagy fogadnak egyáltalán, ha nem oda tartozok?

2012. ápr. 21. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól járhatsz oda nyugodtan hiszen még megyén belül vagy viszont lehet hogy pofákat vágnának hozzá nem tudom!Azt én is hallottam hogy bababarát kórház lett azóta lehet változott a helyzet!Unokatesóm vip szobában volt ő fizetett is érte rendesen,vele normálisak voltak (tavaly szült ott).Hallottam tőle hogy elég sok minden változott azóta pl:mellszívó,cumisüveg,cumi tilos a kórházban stb....
2012. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 alaszka ***** válasza:
Én 2011. júniusban szültem Egerben, előtte pedig 2007-ben. Mondhatom, hogy mintha kicserélték volna azóta a személyzetet, a kórházi hozzááállást, nagyon sokat változott, baba-barát lett, és ezt nagyon komolyan veszik, nekem a 2. szülésem nagyon jó élmény volt, volt fogadott dokim, Varga Zsolt, nagyon gyors szülésem volt, a doki csak a végére ért oda, de minden rendben volt, semmi beavatkozás, a szülésznők is nagyon rendesek voltak. 2007-ben nem mondtam volna ezt, de most tényleg ajánlom Egert. Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok.
2012. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alaszka ***** válasza:
Ja, még a dokikról...mostanában egyre többen vannak, akik nem fogadnak orvost, és a környezetemben is van több anyuka, aki ügyeletesnél szült Egerben, és meg voltak elégedve. Szerintem a legtöbb orvos lelkiismeretes ott, ahogy láttam. Ami nem olyan túl jó, hogy a zuhanyzó a folyosón van, de ezt abban a pár napban ki lehet bírni. Szoptatásban nagyon segítőkészek, naponta 5x megkérdezik a nővérek, hogy megy-e, segítsenek-e stb. Kaját kétféléből lehet előre választani. A babát szülés után csak öltöztetni viszik el, ha minden rendben van vele, utána azonnal veled lehet, én éjjel szültem, és csak megmosdatták, bejöttek a ruhákért, ráadták, és már hozták is be a szobában, az éjszakás nővér éjjel rögtön elmondott minden tudnivalót. Tényleg nagyon rendesek voltak. 4 ágyas szobák vannak többnyire, én nagyon jó szobatársakat is fogtam ki. Ennyi jutott most eszembe. Én amiatt mentem mind a kétszer Egerbe egyébként, mert nekem egy biztonságérzetet adott az, hogy megyei kórház, ahol fel vannak azért minden "bajra" készülve...elvileg.
2012. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egy kicsit megnyugtattál Egerrel kapcsolatban.Én is úgy gondoltam, hogy mivel bababarát lett sok minden változott. Gyöngyösre szerettem volna járni, csak rossz a közlekedés és az utolsó hetekben a nagy hőségben várakozni, utazni elég körülményes lenne. Akkor maradok Egernél. Esetleg szülésznőt tudnál ajánlani? Lehet azt fogadunk.
2012. ápr. 22. 12:12
 7/8 alaszka ***** válasza:
Egyébként hová valósi vagy? Én Heves. A másodiknál nekem Czinege Anikó volt, én meg voltam vele elégedve, nem volt fogadott, de nagyon kedves volt. Nekem bent volt a férjem, így mondjuk nem sokat volt ott, néha odajött megnézni vajúdás közben, de egyébként magunkra hagyott.
2012. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Káli vagyok. Csak beutalókért járok be az Sztk-ba, mert itt helyben van egy orvosom. Illetve uh-ra, mert az sztk-s gép jobb, mint ami neki van.
2012. ápr. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!