Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többgyerekes anyukák! Hány...

Többgyerekes anyukák! Hány gramm a gyermekeitek születési súlyának ÁTLAGA?

Figyelt kérdés

Tudtátok, hogy Magyarországon 3350gramm az született gyermekek átlagos súlya? Ti babáitok átlag alattiak vagy felettiek!

(Nekem 3gyerekem van, születési súlyuk átlaga 3150gramm. Mi nem hozzuk az átlagot!! :)))



2012. ápr. 22. 21:52
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Kedves 30-as válaszoló,

ilyet én is hallottam, hogy általában a második-harmadik gyerekek súlya több szokott lenni, de nálunk sem jött be.

az első lett a legnagyobb, a második a legkisebb 1,2kg-mal lett kisebb mint az első, a harmadik pedig 40dekával lett több, mint a második- szóval a nagy után két kicsi született!! :) Az első babám pedig 3.8kg volt. :)))


Köszi a válaszokat.

:)

2012. máj. 6. 22:38
 32/32 A kérdező kommentje:

27-es valaszoló!!

5160grammos átlaggal szerintem messze viszitek a prímet!!! 5900grammmm??????????????? Nekem a legkisebb gyerekem 3hónapos most és 5.6kg. :))))

Gratulálok a babákhoz! Császárral születtek?

:))

(már megérte feltenni a kérdést, mert sok érdekeset írtatok!!)

2012. máj. 6. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!