Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb. mikor jelentkeznek a...

Kb. mikor jelentkeznek a jóslófájások? Mit fogok érezni? Mennyi lehet akkor még a szülésig?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama
2009. jún. 21. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak jóslóim. 39+3.hétre szültem a babámat, egyből 5 perces fájások jöttek. Tudtam, hogy ez már AZ :)

Ne izgulj, te is fel fogod ismerni :) Könnyű szülést kívánok neked!

2009. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 36. héttől voltak jóslóim. Ugyanolyan mint a "rendes" fájás, csak gyengébb. A hasad meg a hátad fáj, az egész derekad.. hát majd úgy is rájössz. Nem tudod összetéveszteni. Én a 39 hét utolsó napján szültem.
2009. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 36.héttől voltak jóslóim,enyhe mensiszerű érzés, a derekad is fájhat, keményedik a pocakod. A lényeg,h. nem rendszeresek.Ha nem tudod eldönteni akkor zuhanyozz le meleg vízzel, az igazi fájások felerősödnek a jóslók nem.

Sajnos azt,h. mennyi van hátra nem lehet megmondani, én 39+3 voltam mikor szültem.

Élvezd még ki a hátralévő időt, és szép szülést kívánok!:)

Egy 9 hós kislány mamája

2009. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak rendszeres keményedések voltak kb 3 héten keresztül (10-15 percenként), jóslófájások nem. Amikor beindult, akkor komolyan (38. hét után).
2009. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!