Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak, akik tul hordatok a...

Anyukak, akik tul hordatok a babat hogy viseltetek? Vegulis magatol beindult a szules vagy inditottak?

Figyelt kérdés

Meg csak 2 nappal hordtam tul a kislanyomat de mar el vagyok keseredve.

A dokim pedig mindig mondta h szerinte meg elobb is fogok szulni mint a kiirt.Hat nem jott be.

Minden nap jonnek a telefonok a rokonoktol,ismerosoktol h :meg nincs baba?

Eddig jol esett h erdeklodtek de most mar ez is zavar es legszivesebben megmondanam mindenkinek h hagyjanak beken.

Mar kiprobaltam minden trukkot:szex Apaval,lepcsozes,kitakaritottam a lakast stb... de semmi

Azt mondjak meleg furdo is segit,ezt meg nam probaltam.

Ti is ereztetek hasonlokat?Ugye nem csak en kattantam be?


Meg lenne egy kerdesem.

Az uh szerint voltam junius.20-ra kiirva.Viszont naptar szerint juni 28. lenne a szules varhato idopontja.

De a dokim engem mindig az uh-s idoponthoz szamolt.

Lehet h megis csak a naptar szerinti szamit?

Bocsanat a panaszkodasert.

Minden tapasztalatra kivancsi vagyok.

Elore is koszonom a valaszokat!

40+2 hetes kismami


2009. jún. 22. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj senkivel, hamarosan kint lesz a babód, nem hiszem hogy biztos módszer van a megindításhoz. Élvezd még az utolsó belülről simogatós napokat! Én négy nappal hordtam túl a naptár szerintihez képest, és engem is előbbre írtak ki valami rejtélyes oknál fogva... és nézz be ide:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ne stresszelj!! Az árt a babának és neked is, nem beszélve a takarításról meg hasonlókról. Inkább pihenj élvezd ki hogy még pihenhetsz, mert utána egy perced sem lesz hónapokig. Az hogy mondanak neked egy szülési dátumot az csak hozzávetőleges. Lehet előbb is vagy később is, ezen ne filózz, tök fölösleges. Ha a babád ki akar jönni, ki fog jönni, nem marad bent az biztos! A telefont meg ne vedd fel, kapcsold ki és akkor senki nem idegesít!

Én 2 nappal hordtam túl, és csak izgultam hogy miyen lesz maga a szülés, meg hogy de jó végre látom a pocaklakót. Az ismerősök engem is hivogattak, és a végén tényleg nekem is tele volt már a bakancsom. Csak az számít hogy egészséges legyen! Próbálj meg megnyugodni csak ezt tudom mondani! Minden rendben lesz!

2009. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 40+4 héten szültem.

Átérzem a gondodat.én már majdnem belehülyültem.A dokim azt mondta,hogy már nov.végén baba lesz.Hát nem dec.20.-án szültem.Szörnyű volt.

De 20.-án magától beindult a szülés és minden simán ment.

Én a napi telefonálókat szépen megkértem,hogy ne zaklassanak,majd én telefonálok,ha van valami.

Kitartást,(tudom unalmas,de) nem fog bent maradni az a bébi!!

Könnyű,mihamarabbi szülést neked!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is túlhordtam,bekellett feküdnőm a kórházban,pont amikor pakoltama ruháimat a szekrénybe,pafff elfolyott a magzatvíz!

Amugy én elötte nap ittam bábakoktélt,volt szex és végül másnap reggel fél 10 kor indult be a szülés!

2009. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen normális h így érzel! Ugyan ebben a cipőben járok :( Csak én 40+5.-nél vagyok ma! :( és semmi! Egy hete volt vizsgálatom akkor még zárt volt a belső méhszájam a külső 1 ujjnyira nyitva és ennyi! :( ctg ma volt minden tökéletes volt vizsgálat ma nem volt szerdán lesz!

Most fájdogál kicsit a derekam, és az elmúlt egy órában egyszer volt egy erősebb mensis görcs ami kb. max 2 percig tartott és közben keményedett a hasam. De semmi mást nem érzek. és legkésőbb jövőhét kedden be kell feküdnöm mert megindítják! :(

Azért bízom benne h addig csak történik valami!


Kitartást kívánok neked és gyors, könnyű szülést!


A telefonoktól én is kivagyok amúgy! Én szóltam is az ismerősöknek hogy aranyosak meg minden de majd én hivom őket! Felesleges hívnak 2-3 naponta most már akkor is! kikapcsolni meg nem fogom a közvetlen családom miatt!


Üdv.

40+5 hetes kismama

2009. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszi a valaszokat!

Hat,probalok turelmes lenni.

A legrosszabb az egeszbe az h itt kulfoldon nem vizsgalgatnak hanem ha jon a szules akkor be kell menni.

En azt se tudom h nyitva vagyok-e vagy meg zart.

A dokim(nem is kozolte) elment szabadsagra az aszisztens nojet tudtam utol erni aki azt mondta h 1 hetet varjak es menjek be a korhazba.

En mar joslozok a 33.het ota ugy h nekem is vannak fajasaim de erzem h ezek meg nem az igaziak.

2009. jún. 22. 20:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet h megis csak a naptar szerinti idopont szamit es nem az uh?Akkor a doki miert ahoz szamolt?
2009. jún. 22. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal a 40+6 napon indítottak.

A telefonokról meg annyit, hogy a lányommal a a kiírt napon indítottak (a cukobetegség miatt) és még a szülőszobán is "zaklattak" , hogy "na mi van?" :-))

2009. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 napot túlhordtam a fiamat! A védőnőm már fél hónappal a kiírt dátum előre jósolta a bébit, de semmi! Engem befektettek a kórházba, mert 40+2. napon véreztem és kinyíltam 2 újjnyira. Fehérváron szültem, és a doki nem engedett haza, mert 50km-re lakom és nem bizti, hogy beértem volna. Ráadásul én is nyáron szültem (most júli 8-án lesz egy éves a fiam), szóval kínlódtam én is rendesen! Párom minden nap bent volt a kórházban velem, reggel 7-re jött, belógott és egész nap sétáltunk!!!!!Lépcsőztem, de semmi!!!! Semmit sem használt, még az apás indítás sem!

Én is el voltam kenődve, de cudar módon... Hiába szedtem a bogyókat, málna levél tea, semmi... Nekem nem használt semmi!

Dokim mondta, hogy volt egy anyukája annó, aki szintén túlhortda a bébit és mikor megtudta, hogy ma sem fog szülni képes volt Pákozdra hazasétálni Fehérvárról!!!Legalább 20 km-et gyalogolt a semmiért...Nem indult be a szülés.

Én az időjárást néztem mindig. A frontok beindítják.

Én nem szerettem volna ha indítják, meg is beszéltem dokimmal, hogy ha nem feltétlenül muszáj, ne avatkozzanak be, pedig én már szenvedtem rendesen!

Hétfőn indították volna, kérdeztek is, hogy akarom e, de én mondtam, hogy még várjunk. Szerdáig kaptam haladékot,de azt már nem kellett megvárni! Hétfőn éjjel éjfélkor beindult a szülés! Sima szülés volt, 12 óra 40 perc és egy gyönyörű kisfiú 4280 g 58 cm-mel született kedden 12:40-perckor..:) Aznap borzalmas vihar volt, hatalmas jégesővel, szüleim dinnyéjét jól elverte, :S de aznap mindenki a bébimnek örvendezett!:) Pénteken már itthon is voltunk! Most viszont a kistesó tervezgetésében és rástartolásában vagyunk! Remélem, ő azért majd ismerni fogja a dátumot:)

2009. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 13 nappal hordtam túl a kisfiamat, így nagyon átérzem a problémádat. Nekem azok a napok legalább olyan hosszúnak tűntek, mint előtte a 40 hét. Kipróbáltunk mindent, de a drága nem akart megszületni. 09.29-én leesett a szívhangja, és azonnal vittek császározni.

Nekem az UH alapján számolták a heteket, és a végén kiderült, hogy nem voltam elszámolva. A kisfiam bőre teljesen szét volt ázva, 1-1,5 hónap volt, mire teljesen rendbe jött.

2009. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!