Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen csomagot...

Szülés után milyen csomagot szoktak adni az anyukáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy tudom szülés utána kórházban adnak csomagokat a kismamáknak benne termékmintákkal...milyen csomagok ezek, mik a nevei hogy tudjam megkapom e én is mert többször hallottam hogy "elfelejtik" odaadni!


Köszi:) 6 hetes kismami


2009. jún. 22. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyémben instant tea minta, tisztítószerminte (asszemariel vagy persil), egész pici doboz sudokrem, homlokra tehető hőmérő, milupa tápszerminta volt.
2009. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a sote II-n szültem ott 2 csomagot (egy nagy zacskó, meg egy doboz)is kaptunk. Mindenféle minta volt benne: pelenka, különböző teák, popsitörlő, tisztítószerek, sör, borotva, ásványvíz... már nem is emlékszem, annyi minden volt benne, meg hasznos információs lapok, füzetkék. Szerintem nagyon hasznos, én az első napokban el is használtam ezeket.

Ha nem kapsz, akkor kérdezz rá a kórházban amíg ott vagy! Ja, és vannak kuponok is a csomagban amiket ki kell tölteni és a rossmannban kaphatod a köv. csomagot 4 hónaposan...

2009. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:):)
2009. jún. 22. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Bonita és Felicitas a két csomag. Én is a SOTE II-n szültem tavaly.
2009. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek változnak, ne arra alapozz, hogy én mit kaptam.

A felicitas biztos ad, a libero is, pelenka minták, sudokrem, babatea, domestos...volt benne.(már nem tudom, 1 éve szültem)

2009. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én négy hónapja szültem a Péterfyben, csak egy csomagot kaptam, talán volt benne egy domestos, és ennyi. Sógornőm most szült a Délpestiben, ő egy halom csomagot kapott, pelenkamintákat, tusfürdőt, popsikrémet, sőt az egyik csomagban még sör is volt!:) Szóval elég lenyúlósak szerintem, erre nem nagyon lehet alapozni.
2009. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban szültem 4 hete. Ott semmit nem adtak. A szobatársam rákérdezett,mielőtt mentek haza, a válasz az volt: elfogyott:(
2009. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Máv-ban 3 csomagot kaptam jan.23-án szültem,

Felicitas

Baba service(egy lila doboz)

és még egy domestosos csomi

2009. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!