Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha mostanában, valószínűleg a...

Ha mostanában, valószínűleg a front miatt, egy csomószor húzódik össze, keményedik meg a hasam, fájdul meg a derekam, az azt jelenti, hogy lassan szülök? 38 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig nem csinált ilyet, most meg egyszerre tök sokszor. de nem rendszeresen, az nst sem mutatott rendszerességet. Akkor most elméletileg már nincs sok hátra? vagy még lehet? mennyi lehet?
2012. máj. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én 37+2 vagyok ma, ugyanolyan tünetekkel mint Te. Ma voltam NST-n, mutatta a fájásokat, nekem az sztk-s doki azt mondta, lehet pár nap és szülés. Elvileg csak vasárnap feküdnék be, mert programozott császárom lesz, de a frontok miatt lehet korábban kell.

Saját dokimhoz és UH-ra csütörtökön kell mennem, remélem addig kibírja a kisfiam a pocakban :)

Minden jót Neked és kitartást! :)

2012. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemár!!! Téged MÁR befektetnek? Nekem is császárom lesz, de még nem hallottam arról, hogy be kéne feküdnöm... Jahj, remélem, még nem kell mennem. Mit kell csinálni, pihenni? van még valami teendő? téged miért műtenek ilyen korán?
2012. máj. 14. 22:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Vicces :D.... Most olvasom, én is csütörtökön megyek utolsó ultrahangra, meg saját dokihoz... :D véletlenül nem én vagy :D???!
2012. máj. 14. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 37+2 vagyok. Nekem is mutatott szép görbéket tegnap a ctg,csütörtökön vissza is kell mennem. Remélem nem akar megindulni kifelé a héten..
2012. máj. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok s nekem is csüt. az időpont mindenre. Reggel 8 UH, délelőtt védőnő, kora délután gyerekorvos ( felíratni a krémeket meg ami kell a kicsinek ), délután nőgyógyász. S eldől, mikor kell befeküdnöm.

Én nagyon fáradt is vagyok, itt a 2 éves lányunk, szerencsére a Párom sokat besegít, de akkor is...hulla vagyok már reggel :)

Neked milyen nemű baba lesz? Nekünk fiú.

Kitartást Nektek!

2012. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

megint az 1.vagyok, bocs, kimaradt pár dolog. Szombaton leszek kerek 38 hetes, nekem eredetileg vasárnap akarták a császárt, betöltött 38 hetesen. Egyik nap be kell feküdni, másnap vannak vizsgálatok, vérvétel, vizelet, EKG, anesztessel egyeztetés, ilyesmi s másnap műtét.

Amúgy én autoimmun beteg vagyok (1.gyermek születése óta), nekem semmiképpen nem várják meg, míg magától beindul a szülés, ezért is beszéltük meg a progis császárt a 38.hétre. Sajnos szoptatni most nem fogok tudni mert szülés másnapjától erős immungyengítő gyógyszert fognak adni (Imuran), emellett nem lehet szoptatni, így sajnos a kisfiú tápszeres lesz :((( A kislányt anno szoptattam szerencsére.

Én ma is fáradt vagyok, alig tudom tartani magam, jóslófájások vannak de pihenni nem nagyon tudok. Ráadásul viszket mindenem, 33.héttől terhességi allergiám van, piros pöttyökkel, nagyon kellemetlen ez is, kezem, lábam, mindenem... Bőrgyógyász mondta elmúlik szülés után, nem is adott rá semmit.

Mi lesz a baba neve Nálatok?

2012. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!