Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3babámat várom én olyan...

3babámat várom én olyan anyukák tapasztalatára lennék kíváncsi akik szintén 3mat szültek hogy mennyire volt nehéz a többihez képest? Mielőbbi válaszotokat várom4

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A harmadik szülésem volt az első, amikor nem kaptam epidurált és gátmetszést sem kellet csinálni, mert nagyon jó volt a szülésznő. Talán valamivel rövidebb is volt, mint az előző kettő, de az sokat számított, hogy még aznap gond nélkül tudtam ülni és másnap már semmi bajom nem volt. Gratulálok a babához, sok boldogságot Nektek!
2009. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, az csak most jutott eszembe, hogy az első éjszaka a méhösszehúzódások elég durvák voltak. Később viszont nem volt vészes. Neked is könnyű, gyors szülést kívánok!
2009. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem az első kettő nagyon gyors volt 1 és másfél óra

A harmadik 16 órán át tartott, és 3/4ed óra volt a kitolás, pedig pici babám született.

Még most is reszketek ha rágondolok pedig 4 hója volt.

Soha nem szülök többet

2009. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és kislány vagy kisfiú volt a harmadik bébi és időre születtek a gyerekeid!én a kislányomat pont akkor szültem mikorra ki voltam írva a kisfiamat pedig egy héttel előbb kíváncsi vagyok most mikor fog érkezni!!
2009. júl. 1. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Első-második vagyok. A nagyok lányok, ők később jöttek, indítani kellett. A harmadik fiú, Ő három nappal előbb jött. Az orvosom azt mondta, hogy a harmadik inkább előbb jön, mint később.
2009. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én épp, hogy beértem a kórházba a 3. szüléskor. Mire beértünk, már 4 ujjnyira ki voltan tágulva, így nem is volt idő semmiféle előkészítésre :S. Mindennel együtt fél órát voltam a szülőszobán. A fiam a 39. héten született. Előtte a nagy fiam is a 39.-en, a lányom a 38.-on. A fájások kicsit erősebbek voltak, mint az előző szüléseknél, de nem voltak vészesek. Az utófájások és a varrás viszont nagyon rossz volt. A varrásnál nem hatott rendesen a Lidocain, hiába adtak tripla adagot :(. Könnyű szülést, boldog babázást!
2009. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm felesége a harmadik babáját otthon szülte meg a fürdőkádban. Jöttek a fájások, felhívta a mentőt, de mire azok kiértek, ő lebabázott, így a mentő már babástul vitte be a kórházba a lányt. Amúgy nem volt semmi probléma, időre jött, egészséges kislány.
2009. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!