Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első babámat császárral...

Ha az első babámat császárral szültem, a 2. baba mennyire valószínű hogy szintén császáros lesz. Függ ez valamitől, hogy a 2. mivel születik, ha minden ok a babával. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha az 1. császáros volt, mind azzal lesz, elkerülendő a hegek szakadását. De lehet, hogy rosszul tudom.
2012. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1.! Rosszul tudod. Ha olyanok a körülmények (bírja a heg, olyan a doki akinél szülsz, stb stb), akkor simán lehet hüvelyi úton szülni császár után!
2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves első rosszul tudod! Nekem az orvosom azt mondta a másodiknál 50-50% az esély, tehát simán lehet hüvelyi. Ami nagyon fontos a rendszeres kontroll és a hegvastagság figyelése.
2012. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. császáros volt. A 2. babám 3 évvel később született. Kértem a dokimat, hogy császározzon meg vele is, de azt mondta, hogy ha nem indokolt a császár meg kell szülnöm. De végül ő is császárral született, mert nem bírta a heg.
2012. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dokifüggő. Én ismerek olyat, aki automatikusan császároz, mert nem vállalja a kockázatot.

Az én dokim azt mondta, 50-50%.

2012. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2006.decemberében született a lányom császárral,relatív téraránytalanság miatt operáltak meg + nem tágultam,4330 grammos lett a drága:-)Tavaly,amikor eldöntöttük,hogy az 5 évesünknek most már kellene egy kistesó,a dokim mondta,nagy valószínűséggel ő is császáros lesz,de meglátjuk,hogyan alakulnak a dolgok.Már a 32.heti UH után mondta,tuti császár lesz,végül programozott császárral született a 39.héten,idén márciusban,4050 grammal.Ha nem nőtt volna ekkorára,valószínű,meg lehetett volna a spontán szülést próbálni,de a hegszétválás miatt óvatosabbak az orvosok is ilyen esetben.
2012. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp az imént válaszoltam egy hasonló kérdésre. 50-50%-ot tudok én is. Az első babám császárral született 12 óra kínlódás után. A második (most 3 hónapos) 22 hó különbséggel spontán szüléssel. 5 óra alatt meg volt. A végén volt betapintás. Mivel nem fájt a hegem sem a terhesség alatt, sem a szülés közben, nem volt ami indokolja a császárt. és téraránytalanság sem volt. (mint ahogy az elsőnél igen).
2012. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első baba 3150g-al született, ennyi biztos lesz a második is mert ez nem egy nagy súly és ezek után szerintem nem kérdés, hogy a 2. bébi is császáros lesz...
2012. jún. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!