Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyíregyházi Jósa András...

A nyíregyházi Jósa András kórházba kell valamit vinni a picinek? Pelus? Ruha?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ruhát azt nem kell,mert kap. pelust naponta 5 db-ot fogtok kapni,és a pelenkázóba van popsikenőcs,és popsitörlő is. én egy pár pelust bevittem,hogy ha napi 5 nem lenne elég,ne kelljen kérni!!!

jó egészséget!

2009. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm azt mondta nem kell semmit vinni a benn töltött napokra, ha hozzuk mjad haza akkorra kell behozni 2db eldobható pelust, egy textilpelust, egy kombit(lehet rövidújju, vagy ujjatlan), egy tipegőt, nyári kis sapit, vékony takarót, bébihordót vagy mózeskosarat és majd az ápoló az időjárásnak megfelelően segít felöltöztetni,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 7hete szültem Nyiregyen, és ha olyan szobában leszel, ahol a baba veled van, akkor pelust, popsitörlöt vihetsz magaddal, amúgy ha nincs veled a baba, akkor nem kell semmi sem. Ha jösztök haza, akkor csak ruha kell a kicsinek, pelust sem kell, mert ök elötte tisztába teszik a kicsit, én vittem de nem kellet. Könnyü szülést! Ha még kérdésed van, irj, szívesen válaszolok:)
2009. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!