Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron hol a labor?

Székesfehérváron hol a labor?

Figyelt kérdés
Vérvételre kellene mennem,de fogalmam sincs hova. Aki tud segítsen.Köszönöm. :)

2012. jún. 13. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahova beutaltak. Nézd meg a papíron ha adnak. Ha nincs, akkor meg kérdezd meg az orvost aki beutalt.
2012. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha várandós vagy, akkor időpont nélkül mehetsz vérvételre. Egyik hely a belváros, távirda utca-rendelőintézet, itt asszem 6-10ig lehet menni, másnap asszzem 12-14 között van eredmény. Másik lehetőség a II.sz szakambulancia a Hunyadi úton, ez asszem a 2 emleleten van, itt azért gyorsabban pörög a dolog, tovább is vannak, plussz elég tág az idő, amig az eredményért lehet menni. De mindegyiknél számolj egy órát.
2012. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első kösz szépen,de más megyéből megyek,és még sosem voltam ott. Olvasni meg én is tudok,a háziorvos beutalót ad a laborka,az nincs rajta hogy hova,mert akárhova mehetek vele...
2012. jún. 13. 13:41
 4/7 A kérdező kommentje:
2. köszi szépen,akkor egy helyen van az UH és a labor is? Mert ha jól tudom az is a 2. emeleten van.Ott már jártam,csak a labor gondolom a másik felén van.1 órát számoljak? Az remek,azt hiszem elmegy az egész d.e.-töm. Még annyi hogy oda akkor nem kell bejelentkeznem? Kartonozóban sem? (36 hetes km vagyok) Nagyon köszi a segítséget.
2012. jún. 13. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] itt seregélyesi út van,a szakambulancia a Hunyadin van,nem?
2012. jún. 14. 06:55
 6/7 anonim ***** válasza:

A kórházat és a rendelőintézetet a hunyadi és a seregélyesi út fogja közre, szóval jó helyen jársz. Vérvételnél csak ott helyben az ablaknál kell jelentkezni, UH meg 2 helyen is van, egyik a szakambulancián, másik a szülészeten. Azt nem tudom, hogy neked hova kell menni sajnos. Ha jössz vérvételre, kérdezd meg a kartonozót!

Én eddig a várkörúti családi és nővédelmi központba jártam nődokihoz, amikor a kórházba küldtek, akkor meg a szülészetre kellett mennem, ott is van direkt magzati UH rendelés, meg 36.héttől ott van NST is. Itt nincs kartonozó, elvileg sorszámot kell húzni egy gépből, ami már jó régóta nem működik. Asszisztens kijön, elkéri a kiskönyvet és igy hivnak be.

39 hetes KM

2012. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ma voltam,odataláltam :)
2012. jún. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!