Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó magándokit, aki az Uzsoki kórházban vagy a II. számú női klinikán vezet szülést?

Figyelt kérdés
Esetleg címet, árat is tudnál írni?
2012. jún. 14. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Dr. Timmermann és Dr. Cseh Erika is a SOTE II-n vezet le szülést. Mindkettő jó és kedves. Dr. Timmermann Zuglóban rendel, a Bolgárkerék utcában (van honlapja is), Cseh Erika pedig a Duna Pláza mellett.
2012. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is az első által javasolt orvosokat mondanám. :) vizsgált mind2, nagyon meg voltam elégedve velük!!!

[link]

[link]

2012. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Dr, Timmermannról érdeklődnék, hogy a magánrendelésében van lehetőség laborra vagy azt külön végzik a kórházban?
2012. jún. 14. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Első terhességem alatt hozzá jártam. Fizetős laborra van lehetőség a Magzat Diagnosztikai Központban (ahova szintén 'bedolgozik'). Ha nem szeretnél erre fizetni, a háziorvoshoz ad javaslatot laborról, ahonnan a beutalót kell kérned. Persze, lehetséges, hogy a klinikára ő maga is ad beautalót, ha azt választod. Ezt nem tudom, én a körzeti laborba kértem házidokitól beutalót.
2012. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Januárban szültem Cseh Erikánál, maximálisan elégedettek voltunk vele (hüvelyi szülésnek indult, végül császár lett). A terhesgondozás a magánrendelőjében 10.000 ft/alkalom, a szülésre pedig nem mondott konkrét összeget, így annyit adtunk, amennyit gondoltunk/tudtunk. Írj privit nyugodtan, ha további részletek is érdekelnek.
2012. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Uzsokiban ajánlom Dr. Alexanjan Nellit, egy örmény doktornő. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A magánrendelése a Keletinél van. 6000 egy alkalom, 100.000 a szülés.

2012. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mind2höz volt szerencsém, első Uzsokiban született Halász Domonkosnál a Második sote 2 Galamb Ádámnál.


Galamb Dr.-t jobban ajánlom, nagyon figyelmes, lelkiismeretes fiatal doki..

2012. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is dr Cseh Erikánál szültem 19 hónapja. Nagyon megvoltam vele elégedve mert amikor a lányom kezdte rosszul érezni magát odabent akkor azonnal megcsászározott.

2012. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az Uzsokiban dr. Hamermayert nem ajánlom. Gyerkőcöm fejlődési rendellenességét a genetikai ultrahangon nem vette észre, így ujjak nélkül született meg. Magánrendelésén számlát nem ad, hálapénzt elfogad.
2013. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:

Uzsokiban Dr. Gerencsér Géza.

[link]


Számlát ad, egészségpénztárra is.

2013. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!