Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az István kórházba szülés...

Az István kórházba szülés után, mikor lehet leghamarabb letusolni?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy a táskámat hol tudom tárolni, amihez hozzáférek tusolás előtt, hogy kivehessem a törcsimet, zuhis papucsomat? Egy bőrönddel készülök!
2012. jún. 21. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor elég erősnek érzed magad hozzá. A szobában van mindenkinek egy kis zárható vasszekrény, ott tárolhatod a holmidat.
2012. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. En kulfoldon szultem, "VIP" szobám volt, ami tusolot is tartalmazott. Délelott szultem, de csak másnap reggel volt erom letusolni. 7 oras vajjudas után szuletett meg a lányom. Vécére felálltam, kimentem (nem volt a szobában), de nem bírtam zuhanyozni.
2012. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem Pesten szülök, de nekem javasolták, hogy legyen egy külön szülőszobás táskám és már így összepakolva, praktikusabb, mert egy törölköző, deo, mini tusfürdő, trikó, zuhanyzós papucs, homeós bogyók, szőlőcukor, fényképező és papírok, ami benne van, pici sporttáska és a többi cucc addig elvan a kocsiban is...és nem kell ott fent bőröndöt kerülgetni. Csak ötlet.

38 hetes kismama

2012. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! Várok még további kommenteket!
2012. jún. 21. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban szültem(és 3 hónap múlva ismét ott fogok),akár 2 órával(amikor levisznek a gyermekágyas osztályra)szülés után is tusolhatsz.Én meg is tettem,mert nem volt gátmetszésem,gyorsan megszültem(így a 2 órás megfigyelés alatt pihentem),így simán ki tudtam menni.Addig a szobatársak vigyáznak a picire(nekem a férjem is ott maradt addig).És mint már fentebb írták minden ágy mellett van egy szekrény(nem pici,keskeny,de magas).
2012. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:azt akartam írni,hogy a 2 óra elég volt ahhoz,hogy elég jól kipihenjem magam,mivel gyorsan megszültem(cakumpakk 3 óra alatt).
2012. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!