Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telki magánkórházban mennyibe...

Telki magánkórházban mennyibe kerül egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati vizsgálat+ uh-val?

A neten nincsenek fent a pontos árak?

Melyik orvoshoz érdemes menni?

Minden vélemény érdekel:)



2012. jún. 25. 22:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi,a második mondat kijelentő akart lenne.

Vannak a honlapon árak,de xxx-tól vagy xxxtól yyyig,ezért érdekelne pontosabban:)Köszi!

2012. jún. 25. 22:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha felhivod oket, mindent elmondanak pontosan, nem ciki erdeklodni. Egyebkent 20 ezer egy vizsgalat, az uh, ha nem kontroll 15 ezer korul van. Van terhesgondozasi csomagjuk, nem tudom, hogy emeltek-e arat, par eve meg 20 ezer volt per alkalom, osszesen 10 alkalomra. Es a terhessegi hettol fuggoen, egy alkalom tartalmazza az osszes kotelezo vizsgalatot, amire szukseg van.
2012. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irhatsz nekik emailt es elkuldik a terhesgondozasi csomagot, ha nincs fonn az oldalon.
2012. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Írtam nekik e-mailt,de még nem kaptam választ.

Nem várok babát(igaz,hosszú távra keresek orvost:)),azért érdeklődtem inkább itt,mert gondoltam,hogy lesz aki ismeri.

Szóval 20 e ft egy vizsgálat+kb.15 e ft egy hüvelyi uh.

Azaz 35 e ft.

Köszi szépen,ez nekem kicsit sok,de azért gondolkodom még rajta.

Sok jót lehet olvasni a kórházról,de ezt huzamosabb idejig nem tudnám fizetni..

2012. jún. 26. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly szültem ott, a terhesgondozási csomagot vettem igénybe, ami 10 alkalmas, alkalmanként 20 e ft. A 20+15 az a terhesség megállapítása vizsgálat, én már a megállapított terhességgel mentem oda, ezt egy Telkis orvosnő magánrendelésén kaptam, ahol 10 ezer volt a vizsgálat rákszűréssel.
2012. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 20 ezer plusz 15 ezer ultrahang akkor kerül ennyibe, ha külön mész oda, de ha megkötöd a szerződést erre a terhesgondozásra, ami 10 alkalmas, akkor "csak" 20 ezer egy alkalom, amiben általában a labor is benne van. Ha nem válaszolnak az e-mailre (bár én rengeteget kérdeztem tőlük és mindig visszaírtak), akkor fel is hívhatod őket és kérd meg, hogy küldjék el a terhesgondozási táblázatot, abban minden információ benne van.

Nekem ott állapították meg a terhességet, ehhez ugye kellett ultrahang is, azt hiszem, akkor pont nem vizsgált meg a doki, csak hasival nézett meg, és az is 20 ezer volt, nem számították föl a külön uh-t. De azt hiszem, nekik van is erre külön "kedvezményes" ár, ezért 20 ezer ez is, de nem akarok hülyeséget írni. Szerintem, ha meg tudod fizetni és komolyan érdekel, akkor nyugodtan föl lehet őket hívni és megbeszélni egy időpontot velük, amikor valaki csak úgy körbevezet és megmutatja a szülészetet, illetve kérhetsz árlistát, katalógust a terhesgondozási és szülészeti árakról. Miért ne, ez teljesen normális, ha érdeklődsz és fontolgatod, hogy ott szeretnél szülni, természetes, hogy körbenézel. Én így tettem a Rose klinikánál, és miután körbenéztem és láttam személyesen is a helyet, akkor döntöttem véglegesen a Telki mellett, és nem az anyagiak miatt, de ez már más téma.

Illetve, érdemes megnézni a Maternity klinikát, ami nem sokkal, de olcsóbb, és szintén nem rossz hely. A Róbert nekem nem tetszett.

2012. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!