Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek jelentette szülés...

Nektek jelentette szülés közeledtét, hogy folyton idegetegek, ingerültek voltatok, és marha álmosak voltatok, de mégsem bírtatok aludni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem igen. A szülést előtt 3-4nap folyton húzott az ágy, úgy érzetem, hogy el bírnék aludni, vagy rosszul leszek, ha nem fekhetek le. De ha lefeküdtem, nem tudtam aludni, és éjjel is csak forgolódtam.. Az ingerültség nálam kb. olyan volt, mint a mensi előtt. Minden apróságon felkaptam a vizet, de ez csak a szülés előtti nap volt :)

Szép szülést neked! :)

2012. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem szüléskor volt, hanem mikor ágyazódott a baba, és a terhesség első heteiben.

Szüléskor jóslók voltak, hasmenés, rengeteg sav, ilyenek.

2012. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem harmadik napja, és még csak terhes sem vagyok. A folyamatos időjárás-változás is megviselheti a szervezeted.
2012. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tünetek 1-2 héttel szülés előtt jelentkeztek és meg is maradtak addig, amíg meg nem szültem.
2012. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Utolsü előttinek: Angliában élek, itt nem igen van olyan időjárás ingadozás, mint otthon... többnyire esik az eső:)
2012. jún. 28. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem hetek óta ez van, de inkább attól, hogy a pocakomtól nem tudok úgy mozogni: hajolni, feküdni, forgolódni, a sok wc-re járás és az, hogy nem mindent tudok megcsinálni, mert fizikai képtelenség. Én ettől borulok ki....

40 hetes kismama

2012. jún. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is ezvan...kb 4-5 napja.. remelem nem szulok meg 34 hetesen
2012. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!