Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nyáron szültek azok...

Akik nyáron szültek azok végig kihúzták a kiirt időpontig?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nyáron a meleg miatt több a szülés.Jött valakinek a baba hamarabb?Most 35hetesek és 2naposak vagyunk.Augusztus elejére vagyok kiírva.Szokott keményedni a pocim és menszi szerű görcseim is vannak.Nálunk a családba,anya,húgi,nagynéni,nem húzták ki végig max:39.hétig.Kislányt várunk egyébként igaz,hogy azok szeretnek tovább bent maradni?Válaszokat köszönöm.
2009. júl. 9. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyeskénk június végén,ketteskénk aug.közepén született,fiam 4 nappal jött korábban,lányom kiírt napon,pedig azok a nyarak igen melegek voltak(30-35 fok állandóan).A családi hagyományotok nagyon jó,a 39.hét tökéletes:)
2009. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napra pontosan szültem.
2009. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én májusban elején szültem, és akkor is nagyon melegek voltam. 37. hétben voltam, és lányom lett. És semmi előjelét nem éreztem (a hasamban, csak felvoltam dagadva a sok víztől és utolsó este 2x akkora volt a szám, mint normál), a magzatvizem kezdett el szivárogni.

A hugom viszont tavaly szült, júl 15-én, ő 3 napot ráhúzott. Neki is lánya van.

Úgyhogy ha késszen áll a nagy útra úgyis kijön, de azért még reméljük pár hétig kibírja odabent :)

2009. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltattok.Én is remélem,hogy még bent marad a 37-38.hétig,de utána nagyon örülnék,ha meglenne:):)Nagyon várom már,és sajna nagyon rosszul viselem ezt a nagy meleget:(:S Néha a sírás kerülget,hogy milyen rohadt meleg van.
2009. júl. 9. 11:09
 5/11 anonim ***** válasza:
jó 2 héttel hamarabb jött (mostanra voltam kiírva, de már jó 2 hetes kiscsaj) , de ez így volt egészségügyi és lelki szempontból is tökéletes.
2009. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Június közepére voltam kiírva, nagyon nagy melegek voltak akkor. Én 4 nappal túlhordtam.
2009. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most szombatra (07. 11.) vagyok / voltam kiírva, a kisfiam ma 2 hetes, 4 kg felett volt a születési súlya.. :)
2009. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó egészséget és jó babázást nektek:)
2009. júl. 9. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fiút várok. Jövőhét csütörtökre vagyok kiírva. Ma voltam NST-n nem volt semmi jele, hogy ki akarna jönni. Azt mondta a doki ha nem jön ki magától csütörtökig akkor be kell feküdnöm és megindítják. Remélem megindul magától :) Iszom a málna levél teát és szedem a homeós bogyókat is, nagyon bízom bennük. Ja és a meleget már én sem bírom, a kezem a lábam nagyon vizesedik, elfáradok könnyen.

Könnyű szülést! Kitartás már nincs sok neked se! :)

2009. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartást! Utánna már 2-en szenvedtek a melegtől. Zuhanyozz sokat langyos vízzel, és igyál sok folyadékot, s csak akkor menj ki, ha szükséges, vagy ha már hüvösebb van.

3. válaszoló

2009. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!