Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. -i Uzsoki kórházból saját...

Bp. -i Uzsoki kórházból saját felelősségre hazajönni 72 órával szülés után?

Figyelt kérdés
Az első gyerekemet is ott szültem, akkor nem volt gond, hogy 5 napot bent kellett lenni... De most? Azt olvasom, hogy szinte mindenhol kiengedik az embert 72 órával a szülés után. Szüljek máshol, hogy hazamehessek előbb? Az Uzsoki itt van a szomszédban... :(
2012. júl. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos kijöhetsz saját felelősségedre, de a babádat nem fogják odaadni, ha meg van szabva, mennyi idő után lehet elhagyni a kórházat. Ezzel számolj.
2012. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 napot. Minek? Ha nincs gond akkor 3 nap és mindenhonnan engednek haza, de ezek szerint vannak kivételek. Saját felelősségre eljöhettek.
2012. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"Az adott napon de. 12 óráig megszületett újszülötteket leghamarabb a születést követő 4. napon, a 12 óra után született újszülötteket a születést követő 5. napon vihetik haza ."
2012. júl. 7. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
De furcsa!Az Istvánban 3,ill. 4 nap(császár esetén).Én a 2. kisfiamat egy keddi napon este 7-kor szültem,és pénteken reggel már meg is kaptuk a zárót,mentünk haza.Ez még 72 óra sincs...semmi gond nem volt.Természetesen a gyerekorvos is megnézte a hazabocsátás előtt.Szeptemberre várom a 3. gyerkőcöt,remélem most is gyorsan hazajöhetünk.
2012. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az Istvánból két nap után hazajöttem, gyerekkel együtt. A kórház nem börtön, akkor mész el, amikor akarsz, babával együtt.


De készülj fel, hogy nem fognak ujjongani hozzá, mert ha nem maradsz 72 órát, akkor pénztől esik el a kórház. Persze anyagi oka van csak, orvos rokonaim, ismerőseim egyöntetű véleménye szerint komplikációmentes szülés és egészséges baba esetén felesleges a három nap.


Gyors és könnyű szülést!

2012. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2012. júl. 8. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Másfél éve az Uszokiban szültem, hétfőn 17 óra párperckor lett meg a fiam és csak szombaton reggel engedtek haza, pedig a babával sem és velem sem volt semmi probléma.
2012. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabszem ***** válasza:
én úgy tudom hogy az Uzsokiban ha délelött szülsz akkor a 4. napon , ha délután szülsz akkor az 5. napon lehet hazamenni. Én 1 hétig voltam bennt , mert komplikációk voltak.
2012. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!