Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél milyen rendelleneség...

Szülésnél milyen rendelleneségek történhetnek, amik károsítják a babát?

Figyelt kérdés

azaz milyen baj lehet ami miatt beteg gyewrmek születik???


az oxigénhiányos állapotról hallottam, ott beteg is lesz a gyerek....

azaz fogyatékos...


mi lehet még ilyen ok??


mik történhetnek a szülésnél?


2009. júl. 11. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szülésnél nagyon sok nem várt komplikáció felléphet,de viszonylag ritka a problémás szülés.Ezen ne is gondolkozz nem tesz jót.Arra törekedj,hogy minél természetesebb módon tudd a világra hozni a gyerekedet,tegyél meg ezért mindent,és azért,hogy az egészséges fejlődéséhez minden adott legyen,próbálj egészségesen élni amennyire csak lehet.Te ennyit tudsz tenni.

Én szültem egyet simán,a másik kettőnél sajnos komplikációk voltak,Ők császárosok lettek.Féltem is,mivel tudjuk,hogy császárnál sokkal magasabb a komplikáció veszélye mind a mamára mind a babára nézve és több a lehetséges szövődmény is.De szerencsére a gyerekeim megúszták,én viszont egyiknél nem.Még egy év alatt sem sikerült felépülnöm a műtét után.A sima szülésem viszont életem legszebb élménye,csak kissé hosszadalmas volt.Hajnalban ébredtem fájásokra,és éjfélkor lett meg,de megérte,és a jó az volt benne,hogy az egyetlen beavatkozás a gátmetszés volt.

De miért foglalkoztat téged ez ennyire,valami problémád van?Azt el ne hidd,hogy bármelyikőtöknek is jobb a császáros szülés ha nincs semmi gond.Az csakis élet és egészség mentő szempontból lehet opció.Aki ok nélkül válassza azzal valami gond van.

Nyugodj meg,és pozitívan gondolkodj,és csak a babád érdekeit tartsd mindig szem előtt ahogy egy jó anyának kell.

2009. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22 héten vagyok, csak félek, hoyg nem lesz egészséges...:(
2009. júl. 11. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Kb. ilyenkor engem is ezek a kérdések foglalkoztattak,de túltettem magam rajta.Nem néztem utána semminek a neten,komplikációk stb.,szerintem túl sok az információ,amit úgymond jobb ha nem tudunk.Nagy igazság,hogy amit az ember ne tud,az nem fáj.Ezzel azt akarom mondani,hogy szerintem nagyon fontos a pozitív hozzáállás.


36 h kismami

2009. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozz, amit te is tudsz befolyásolni. Ami nem rajtunk múlik, azon fölösleges agyalni. Ha stresszeled magad, nem teszel jót magatoknak. A szülésnél a legfontosabb az ellazulás, engedd, hogy megtörténjen veled. A könnyebb szülés érdekében sok mindent tehetsz, pl. egészséges életmód, sok pihenés, kismamatorna, homeopátiás szerek, gyógyteák, relaxáció. Ezekkel foglalkozz inkább! Nekem bejött, 3,5 óra alatt meszültem a fiam, aki már 6 hónapos lesz és csodálatos élmény volt a születése. Boldog babavárást!
2009. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. idő előtt leválik a lepény, vagy rátekeredik a köldökzsinór a nyakára, belekakil a magzatvízbe. Meg még ezer lehet, én ezeket hallottam. Teljesen természetes dolog, hogy aggódsz a babáért, de azért nem kell túlzásba vinni.

Ha nagyon félsz, válassz egy orvost, akiben tutira megbízol, talán most még az utolsó pillanatban elvállal, ha eddig még nincs. Ha van, akkor meg ne félj, rendben lesz minden.

2009. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!