Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ballonos méhszájérlelés,...

Ballonos méhszájérlelés, szülésmegindítása volt valakinek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előző babám császár lett, elakadt a feje... most újra megpróbálhatom természetes úton megszülni a tesót, de nem kaphatok tablettás és zselés segítőt sem. kicsit izgulok, hogy ez milyen és eredményes-e? a tabi pár óra után meghozta a várt fájásokat és tágulást. erről a módszerről nem is hallottam még. köszi!

2012. júl. 13. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

ez olyan hogy egy lufi szerűséget felhelyeznek a méhszájhoz, és az elkezd felfújódni és a végére akkora lesz mint egy ballon, ezzel tágítva a méhszájat..


ennyit tudok írni róla, ezt hallottam.

23 hetes kismama

2012. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel akarták indítani, de semmit nem ért. Azt mondta az orvosom is, hogy 10-ből 9-nek hatástalan. Így lett belőle oxitocin.
2012. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én szülésemet kb 2 centis tágulással indították, ballonnal. Este rakták fel, reggelre nem kipottyant, a szülést nem indította be, DE!!! kitágultam fájdalommentesen 5 centire, ez szerintem nem semmi! Később persze jött a burokrepesztés, majd az oxi, de azért nem rossz 5 centis tágulással nekivágni a szülésnek, én nagyon hálás vagyok az orvosomnak, hogy kíméletes módszereket alkalmazott.
2012. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
reggelre nem kipottyant = reggelre kipottyant
2012. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, bíztató válaszok - remélem, nekem is hamar eredményes lesz :)!
2012. júl. 14. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Szorítok neked, könnyű szülést! Hol fogsz szülni?
2012. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kistarcsán a Flór Ferencben... izgulok, de tudom a császár miatt korlátozottak a lehetőségek. Sok a jóslóm, de nem rendszeresek, így még csak egy újnyi a méhszáj. Jó lenne, ha eseleg beindulna magától ez a törpe :)
2012. júl. 14. 20:01
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi, ujjnyi :)
2012. júl. 14. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, hogy egyáltalán felmerülhetett az, hogy császár után megpróbálhasd természetesen, ez itthon manapság nagy dolog (nyugaton természetes). Ha mégis császár lesz a végén, ne bánkódj, megpróbáltátok.

Majd még gyere és mesélj, mi volt!

2012. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!