Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy szokas ez Nemetorszagban?...

Hogy szokas ez Nemetorszagban? Azt szeretnem megtudni, hogy szoktak-e halapenzt adni az ügyeletes orvosnak, akinel szülnek kismamik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

jajj dehoogy!!! Azt hiszem ez csak itthon szokás, máshol kiakadnak ezért, legalábbis a német barátnőm aki ápolónő, majdnem leharapta a fejemet, mikor kérdeztem tőle ugyanezt, mert én is kint szültem. Sütit vagy hasonló apróságot szabad vinni, de azt sem 1 személynek, hanem úgy komplett az osztlyon dolgozóknak (azaz akik éppen ott vannak mikor viszed:) Mondjuk én császárral szültem, nem is láttam kik voltak a dokik (be voltak öltözve), és többen voltak, csak később a papíromon láttam a Team-et név szerint felsorolva. Sima szülésnél meg az ember épphogy találkozik a dokival az uccsó pár percben.

Ja, még annyi, ha valaki kint dokit szeretne választani, annak privát biztosítást kell kötnie, és úgy megteheti, sima biztosítással nincs válogatás, de engem ez egyáltalán nem zavart.

2009. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!