Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Évekkel a szülés előtt. Van...

Évekkel a szülés előtt. Van valamilyen torna, amivel fel lehet készülni rá és könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, nem tervezek gyereket. De szeretnék tudatosan készülni rá. Van valami olyan torna, vagy gyakorlat, amit ha rendszeresen végzek, megkönnyíthetem a szülést (majd:-))?
2009. júl. 15. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A hastánc nagyon jól felkészíti a női medencét mind a házaséletre, mind a szülésre!

Ha most elkezded, élvezheted majd a hasznát, még elég időd van addig, lesz idő beérnie a hatásnak.

Később (sokkal) pedig megkímél az alhasi izomgyengeségektől, minta a pisi elcsöppenése és ilyenek.

2009. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de ha hastáncolni akarok, ahhoz járnom kéne tanárhoz... nincs valami olyan, amit otthon, magamtól végezhetnék?:)
2009. júl. 15. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az intimtorna. Segít majd ellazítani szülés közben a gát tájékot. Nagyobb eséllyel tudsz gátvédelemmel szülni és könnyebb is lesz.
2009. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hastánchoz és intim tornához is tudsz venni dvd-t és otthon végezheted :)
2009. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
youtube hastánc én jártam 4x, de elég volt most itthon csinálom:)
2009. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Intimtorna tényleg jó lehet, akkor is, ha még nem akarsz gyereket. Intenzívebbé teszi a nemi életet. Ha már teherbe estél, akkor a kismamatorna, kismamajóga is segít felkészíteni az izmaid.
2009. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt nem tudom, hogy van e olyan torna, ami magat a szulest megkonnyiti, az viszont szemelyes tapasztalatom, hogy ha fitten szulsz, sokkal gyorsabban 'felepulsz' szules utan.

2009. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2009. júl. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!