Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek hogy tetszik az Izabell...

Nektek hogy tetszik az Izabella név? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem sokáig nem tetszett! Aztán a 2. lányunk 2. neve ez lett! :-)

Felénk nem elterjedt név.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, választottuk is volna, ha a vezetéknevünk nem i-vel végződne. Amúgy egyetlen egy nagyon távoli felnőtt ismerősünket hívják így.
2012. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon tetszik!nem olyan gyakori sztem.1 ismerősöm van.nagyon nőies,finom név,babának és felnőtt nőnek is szép!
2012. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép név!! :)
2012. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon tetszik,szerintem nem gyakori
2012. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már nagyon tetszik:) Én adnám a lányomnak, ha egyszer születne:)
2012. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Nálunk most erre a névre esett a választás. Nekem nem nagyon tetszett elsőnek, de ahogy egyre többet mondogatom egyre jobban tetszik. :) Nagy eséllyel ez lesz a kislányunk neve. Már van egy kisfiunk Ő Gellért Hunor.


Esetleg az Izabella mellé milyen második nevet lehetne választani? Mi a Nórán gondolkodtunk.

2012. júl. 26. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Anasztázia Izabellánk van,Őt Anizának becézzük :-)

Szegénykémnek a vezeték neve sem 3 betűből áll,szóval lesz mit megtanulnia leírni!! :-)


Én az Alexandrával (3. gyerek) voltam úgy,ahogy Te. Egyszerűen képtelen voltam megszokni,hogy ez lesz a lányunk neve,de semmit nem találtam,ami tetszene,így maradt az Alexandra név. Mikor megszületett,kellett egy kis idő,mire a számra jött a gyerek neve :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 1. válaszadó

2012. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép név az Izabella, második névnek talán passzolna hozzá az Anna ,Kata, vagy valami, ami rövid, és nem kemény hangsulyú. :)
2012. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép név az Izabella! Nem gondolom, hogy nagyon gyakori, nem hallottam még sehol! Jó választás!
2012. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!