Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan fogytatok le szülés...

Hogyan fogytatok le szülés után? Mikor kezdtetek el diétázni és hogyan?

Figyelt kérdés
Félek h ha fogyózok akkor elapad a tejem mert a családomba volt már ilyen.
2009. júl. 23. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a szerencsés oldal vagyok, szülés után 5nappal +2kg volt rajtam. Alig maradt pocak, igazából csak a bőr "lóg".

Szoptatok, rendesen eszek 2-3étkezés, laktató és tápláló kajákat, tejtermékeket(ha a picit kicsapná, akkor pár napig nem, és kisebb menyiséggel újra), így nem változott a súlyom, de a tejem sem apad el. Sokat mozgok, megyünk sétálni a kicsivel, haserősítésre csak a ki be légzés, és behúzni a pocakot alkalmazom+ bőrfeszesítő.

2009. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Drasztikusan semmiképpen sem szabad,ha meg szeretnéd tartani a tejet.Laza tornával,nem túl megerőltető aerobikkal edzheted magad,de az "igazi" fogyókúra szerintem a bevitt étel mennyiségének csökkentésével is jár és emiatt tényleg elapadhat a cicid.Bármennyire is rosszul éreztem magam a bőrömben,én csak azután kezdtem el fogyózni,amikor már nem tudtam szoptatni.

Nemrég vetettem magam bele a nagy diétázásba,nagyon keveset eszem a korábbihoz képest,gyógyszeres segítséget is kapok (na erre nem vagyok büszke) így 5 kilóval kevesebb vagyok.Még sok ledolgozni való van :),hamarosan elkezdek újra "Norbizni/Rékázni" és remélhetőleg sikerül elérnem a célomat.

Szóval a tanácsom,hogy a keményebb fogyókúrával várj addig,amíg be nem fejezed a szoptatást!Sok szerencsét!

2009. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!