Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire valós, hiteles e két...

Mennyire valós, hiteles e két debreceni helyen készült videó? Melyiket ajánljátok inkább és ott melyik dokit? Vagy mivel nem debreceni vagyok alapból ki van osztva hová kerülünk majd?

Figyelt kérdés

Kenézy Kórház - Debrecen: [link]

DOTE Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika - Debrecen: [link]

Jól hangzanak a videóban hallottak. De valós tapasztalatot is szívesen olvasnék melyik inkább, és azon belül melyik doki. Tiszafüredről ha jól tudom oda kerülnek a kismamik szülni, oda valós vagyok.


2012. aug. 21. 11:45
 1/9 A kérdező kommentje:
* valósi
2012. aug. 21. 11:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem konkrétan a kérdésedre válaszolok, de pl. amikor ugyanebben a műsorban Egerről volt szó, akkor azt a szülőszobát mutatták be, ahová csak a nagyon bennfentesek, és a "fizető vendégek" kerülnek. Még véletlenül sem azt a helyet mutatták, ahol egymás nyakán szülnek a kismamák és max egy függöny választja el őket.

A véleményem az, hogy ebben a sorozatban próbálják mindenhol a legszebbet, a legjobbat mutatni, ogy odacsalogassák az embert, aki aztán jó pénzért tényleg olyan körülmények között szülhet!

Bocsi az off-ért!

2012. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!Debreceni vagyok és mindkét helyen szültem!Egyértelműen Klinika!!!

Ha megteheted,hogy orvost fogadj,akkor pedig dr. Bartha Tünde....

2012. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Óh köszi hogy feltetted ezt a 2 videót

29 hetes debreceni kismama

2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Harmadik! Köszönöm szépen a válaszodat!


Negyedik! Szívesen, örülök, hogy segíthettem. Én meg a 21. hét közepéhez közeledek. :) Boldog babavárást!


Második! Neked is köszi, attól, hogy nem konkrétan a kérdésre írtad a választ. Az mondjuk engem nem zavar, hogy többen egy szobában. Hisz első babánkat várjuk, így jól jön egy több gyermekes kismama tanácsai, segítsége. Csak akad majd ilyen mikor én szülök. Tudom az ápolók is ott vannak segítenek. Na igen, pont az az elsődleges nálam, hogy hol segítőkészebbek, bánnak emberibben a kismamákkal és főleg a babákkal. Apuci bent lehet e a szülésnél, ill. oda adják e a kicsit az első órában, hogy velem lehessen, először szopizhasson (ha nem is egy teljes órára). Vagy ami még jobb, ha ott is lehet mindig velem (max. esti alvás külön), pl. az ágyam végében az ő kis ágyikója.

2012. aug. 22. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:

3.vagyok....

A Klinikán első pillanattól veled van a baba....csak egy rövidke vizsgálatra viszik el,egyébként 24 órában veled van.Fürdetést is ott csinálják a szobában.Míg a kenézyben éjszakára elviszik,"hogy tudj pihenni"....hhát egy szemhunyást nem aludtam,mert nem tudtammi lehet a gyerekemmel...sír e?adnak e neki enni?betakarják e ha fázik?ezen agyaltam egész éjszaka...

Aról nem is beszélve,hogy volt ott egy császáros anyuka,akinek valami gond volt a babával....meg sem nézhette,mert mütét után azonnal rohammentőbe tették a picit és vitték át a klinika neonatológiára,mert a Kenézy nem tud sajnos mit kezdeni,egy problémás babával.Nincsenek felkészülve rá(nem is értem hogy üzemelhet így egy kórház :( ) és szegény anyuka 3 napig nem láthatta a babát,mert 3 nap után saját felelősségére kiment a Kenézyből friss császársebbel,és mivel ilyenkor már a Klinika anyukát nem veheti fel az osztályra csak a babát,így szegény naphosszat ülhetett a kisszéken a gyereke mellett,míg ha a klinikán szül,autómatikusan maradhat az osztályon...így kényelmesen a babájával lehet.

Bartha Tünde pedig a világ legédesebb doktornénije:) Egy imádnivaló,laza,fiatal anyuka....akinek nem mellesleg hatalmas szaktudása is van!

2012. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocsi a hibákért!

telefonról írok...és átkozott picik a betűk.....

2012. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj 3., köszönöm szépen a részletes választ! :)
2012. aug. 22. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem is átkerült a Klinikára születése után. Már másnap átengedtek rövid időre, hogy láthassam. Három nap múlva megkaptam a zárót és azonnal felvettek a Klinikára kísérőként, hogy együtt lehessünk. Nem volt ismerősöm.


Egyébként a videók a legjobb oldalt mutatják, kicsit le lehet belőle "vonni".

2012. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!