Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy minden...

Lehetséges, hogy minden előjel nélkül egyszer csak megérkezik a Pici?

Figyelt kérdés

Ma töltöm a 39. hetet. Zárt méhszáj. Semmi előjel. Talán csak egy kevés bizsergés az alhasban átlag két naponta kb. másfél hete.

Mire számíthatok?

Lesznek előjelek? Mennyivel előbb? És mik?

Vagy kisámíthatatlan?


2009. júl. 24. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 41hetes voltam, már befektettek a kórházba(szombat) de semmi elöjel nem volt. vasárnap este a doki csinált egy uh-t, meg amnioszkópiát, akkor már zavaros volt a viz, igy inditották a szülést! Könnyü szülést kivánok!
2009. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

én a 39.héten voltam, a 33.héttől folyamatos josló fájásokkal.aznap semmi.nagyszerűen éreztem magam.és mégis este minden előjel nélkül elfolyott a magzatvízem.másnap délelött megszületett most egy éves kicsim.

sok boldogságot,egészséget,könnyű,gyors szülést kívánok

2009. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt 3 héttel zárt méhszáj, előző nap NST-n semmmi. Következő aktuális orvosi vizsgálat (38. hét) 3 ujjnyira nyitva voltam (semmit nem vettem észre). 2 óra múlva megszületett a gyermek.
2009. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2 héttel szülés előtt a doki mondta, hogy ebből nem lesz még hamar baba, mert be sincs rendesen ékelődve a fejecskéje; az nst-n (ctg) sem voltak kimagasló összehúzódásaim, még 1 héttel előtte sem. Mégis elment a magzatvizem, és mehettem szülni :)

2009. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a legtobb esetben igy tortenne, ha meg nem lenne internet es a mindenoras kismamak nem azt olvasgatnak egesz nap, hogy milyen elojelek lehetnek, illetve nem ezt keresgetnek magukon. :-)

Nem rossz indulatbol mondom, hanem szerintem ez az igazsag.

En is nagyon vartam mar, hogy mikor indul be a szules, nalam sem volt semmilyen elojel, bar ha nagyon alaposan vizsgalgattam volna magam, akkor biztosan talalok.

Anyukam azzal nyugtatott, hogy nyugodjak meg, mert o negy gyermeket szult, de egyikunk sem rangatta a zsinort, vagy hagyott uzenetet napokkal, orakkal a szules elott, hogy erkezni fog, hanem egyik pillanatrol a masikra indult be a szules.

Igaza lett, en is csak gyanutlanul agybadoltem harom nappal a kiirt datum elott, masfel oraval kesobb arra ebredtem, hogy nagyon kemenyedik a pocim, elindultam mosdoba, mert altalaban nekem akkor kemenyedett csak, ha mar nagyon kellett pisilnem. Az agy vegeig sem masztam el, amikor elfolyt a magzatviz. Ugy meglepodtem, hogy fel sem fogtam hirtelen. Ebresztettem a ferjemet, o sem igazan volt kepben, de villamgyorsan beindultak az esemenyek.

A korhazba erve megvizsgaltak es bejelentettek, hogy csak a viz folyt el es a mehnyak van megrovidulve, de meg zart a mehszaj, nincsenek fajasok (mondjuk ezt en is ereztem). Mondtak, hogy pihenjunk, mert valszeg egy jo ideig meg nem is lesznek fajasok, minden tesztem, eredmenyem jo, ha nem indul meg magatol, akkor 48 ora mulva rasegitenek.

Kiralysag. Merges voltam.

Egy oraval kesobb megerkezett az elso fajas, majd a masodik, meglepodtunk, mert egybol harom percesek voltak es irdatlan erosek. Az utolso oraban mar nem tudtak merni, mert szinte mindig fajasom volt es nagyon erosek voltak. Viszont harom ora vajudas utan teljesen nyitott voltam es kint volt a babam.

Szoval lehet elojel es elozetes tagulas nelkul is idoben, konnyen, gyorsan szulni.

2009. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel Nst-n voltam.Egy nappal már túlhordtam.Vasárnap,reggel,semmi.Bevásároltam,megfőztem,tálaltam és akkor jött egy fájás.Kinyitottam a telefonomat,hogy várom a következőt.Jött 50 perc múlva.Kórház.Vizsgálat.Maradtam.14-19ig 40 percenkénti fájás.Aztán hirtelen beállt 5 percesre és 20 óra után már mellettem üvöltött a drágám.
2009. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!