Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apás szülés hogy megy a...

Az apás szülés hogy megy a debreceni klinikán? Kell tanfolyam? Hányszor van olyan tanfolyam ha kell? Hétvégén vagy hétköznap? És tényleg csak annak lehet apás szülése akinek van fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
És mikor kell bejelenteni?Visznek be szülni,és akkor kell mondani,vagy hogy megy az egész?És hogyan fogadjak orvost?Nem ismerek semmilyen orvost onnan,mégis honnan szedjek vagy hogy működik?Semmit sem tudok,pedig már 27 hetes vagyok.Kicsusztam?
2012. szept. 1. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosi köpeny vagy mi a neve azt a műtős ruhát kell venni az Apukának. Nem kell semmi tanfolyam, hiszem nem ő vezeti le a szülést.
2012. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy lehet kórházanként más és kell tanfolyam. Na én is nagy segítség vagyok.

Kérdezd meg a védőnőt.

2012. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mégis milyen tanfolyam kéne? Nekem is apás szülésem volt amikor bementem a szülőszobára szóltam,hogy szeretném,ha az apuka is jelen lenne. Ő csak ott van melletted. Nem ő fogja levezetni a szülést.
2012. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátnőm mondta hogy szülés felkészítő tanfolyam kell a Kenézybe Debrecenben azért kérdeztem hogy a klinikára kell e?Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 1. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy éve szültem ott, ügyeletesnél de volt szülésznőm. Ő intézett mindent ,a szobát is. Nagyon megérte. Privátban szívesen megadom a nevét.

Nem voltunk tanfolyamon, ott kapott a férjem ruhát és nagyon rendes volt mindenki.

27 hetes voltam amikor megbeszéltem vele ;)

2012. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A klinikán a terhes ambulancián van kitéve egy plakát vagyis inkább egy lap.Azon van tájékoztatás a szülésfelkészítő tanfolyamról,amire azt hiszem a 30.hétig kell jelentkezni és talán 4 alkalom vagy valami ilyesmi.Azt viszont nem tudom pontosan, hogy kötelező-e ahhoz, hogy apás szülés lehessen, de azt azért nem hiszem.Gondolom nem voltam nagy segítség, bocsi. :)


29 hkm

2012. szept. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én férjem nem volt tanfolyamon,amikor szültem bejöhetett,adtak neki egy ruhát

orvos választásban nem tudok nyilatkozni,nekem nem volt

2012. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 4 éve szültem, nem volt fogadott dokim, ügyeletesnél szültem és tanfolyamon sem voltunk. Nálunk mondjuk speciális volt a helyzet, mert ismerős volt a szülőszobán, de nem orvos és nem szülésznő, ő szólt dokinak, szülésznőnek. Mikor felmerült, hogy talán császározni kell, akkor annyira elkezdtem sírni, hogy beküldték hozzám a párom, hogy megnyugtasson. Szerencsére simán szülhettem és ő ott volt velem végig. Remélem, hogy nem változott a rendszer, mert heteken belül szülök és most sincs fogadott dokim. :)
2012. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!