Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Távozik a nyákdugó! Szülni fogok?

Távozik a nyákdugó! Szülni fogok?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok. Egész nap rendszertelenül keményedek, és délután óta távozik a nyákdugó. Most estére 10 percenként fájdalmasan keményedek. Tusolni voltam, de nem múltak el a keményedések. Szerintetek ezek még jóslók, vagy esetleg már Ő lesz?

2012. szept. 5. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Nos,a nyákdugó NEM FELTÉTLEN jelenti a szülést.Persze,jelentheti azt is,de nekem pl. 37 hetesen távozott és 39.héten szültem.Az,hogy 10 perces jóslók és nem múlnak az már egy jó jel.Zuhanyozz le még egyszer,meleg vízben,pihenj le,és ha nem múlik,akkor igen ez lehet a szülés előjele.De az is lehet,hogy még egy-két napig jóslózol.Ha sűrűsödik,és rendszeres az mindenképp jel.

Majd írj!(De ne felejts el,mint sok anyuka/kismama):D

2012. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
véres a cucc, ami jön belőled? állítólag a belső méhszáj nyílásakor jön a véres cucc, addig átlátszó. nekem nagyon sok átlátszó jött eddig és délutánig elég rosszul voltam, de mostanra elmúlt.
2012. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Véres nem volt, de egy nagy darabban volt egy barna csík.

Nekem nem múlik sem a keményedés, sem a fájdalom, bár most egy kicsit rendszertelen lett. 8-10 percesek. Kíváncsi leszek mi lesz belőle.

Azt olvastam, hogy a második gyerkőcnél már a nyákdugó közvetlen a vajúdás előtt távozik. Max 2 napot írtak.

2012. szept. 5. 20:48
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem az elsőnél volt közvetlen előtte. sztem te szülni fogsz hamarosan :) kitartást hozzá
2012. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szülni fogsz,ha a zuhanytól sem múltak el a fájások!
2012. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Letusoltam még egyszer, ahogy javasoltad. Azóta is maradtak a fájások! Most lefekszem, hátha múlik. Ha nem akkor megyek szülni.

Írni fogok mindenképpen!!!! :DDD

2012. szept. 5. 21:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Második babát várom, múlt pénteken ment el a nyákdugó, és azóta ugyanolyan rendszertelen, néha 1-2 órára rendszeres fájásaim vannak. De semmi nem történik. :( 39+4 hetes vagyok, a kisfiam 38+5re született.
2012. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem közvetlen utána beindultak a fájások. Éjfél körül távozott a nyákdugó, másnap szültem.
2012. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyik este éjfél körül jöttek a hajszál pontos 10 perces fájások, másnap reggel 6 kor távozott a nyákdugó, onnantól rendszertelenek voltak 10-8-7-2-2-7 percesek. ez volt hétfői reggel és kedd délután lett meg a lányom

5 hós kishercegnő anyukája :)

2012. szept. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
na? még otthon vagy?
2012. szept. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!