Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elegem van, ez normális...

Elegem van, ez normális dolog? 9hete szültem,5hétig tisztultam azthiszem.6ik héten megjött, enyhén, doki aztmondta menzesz. Aztán 8ik héten megint véreztem elég erősen, doki azt mondta menzesz.

Figyelt kérdés
..Aztán elmúlt, most megint vérezgetek, mi ez már, más is volt igy?
2009. júl. 30. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan vérezgetnek, nem rendzseres a mensesük szülés után. Ha nem szoptatsz, kérj tablettát, az beállítja, de mindneképp egyeztes a dokival, hogy valami legyen, mert ez így nem túl normális...
2009. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szoptatok...
2009. júl. 30. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A doki szoptató tablettát fog adni,mmint szoptató fogigátlót:DNyugi:))
2009. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szertetnék,attól megbolondulok.-(
2009. júl. 30. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam.9hete szültem én is sokáig tisztulgattam aztán a 6.hét környékén nekem is megjött enyhén véreztem ugyan ezt mondta a doki.Most töltöttük be a 9. hetet és ma megint megjött.A doki azt mondta ez normális mert nem törvényszerű,hogy aki szoptat az nem menzizik.Egyébként én sem szedek semmi bogyót.Szerintem ez normális végül is majdnem egy hónap telt el.Szerintem nem kell mindenre rögtön bogyótszedni.

Remélem nem lesz gond.

2009. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,kicsit megynugtattal,csak mar fura volt hogy szinte minden héten megjön.Jó babázást!
2009. júl. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!