Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második baba szülése után...

Második baba szülése után tényleg lassan megy vissza a has?

Figyelt kérdés
Első babám után 1-2 héttel már majdnem lement a hasam. Vajon a következőnél hogy lesz?
2012. szept. 11. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Ez szerintem egyéniség kérdése. A nejemnél a második is hamar visszament. A harmadik után viszont nagyon nem. Most 4 éves a legkisebb, most döntötte el, hogy lead magából, mert magától nem akar visszamenni sem a has, sem a sej-haj!


42/F

2012. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál sokkal jobban lement a hasam, nem is értem hogyan, de így van! :)) Pedig tartottam tőle, hogy most a nagyobb pocak miatt jobban megnyúlik a bőröm, de nem! :)
2012. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 napos a kisfiam, de a hasam 98%-ban visszahúzódott már. Már csak a bőrnek kell kicsit feszesednie, és újra a régi vagyok.

Ne aggódj, remélhetőleg nálad is így lesz!!!!

2012. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Alkat és baba nagyságának a függvénye.Nekem az első lányom 4330 grammal született,4 hónap alatt állt vissza a hasam,maradt egy kis pocakom,de nem volt feltűnő.Inkább csak a bőröm nyúlott és az látszott.A második babám 15-én lesz 6 hónapos,4050 grammal született,de vele még nagyobb volt a pocakom,mint az elsőnél,császárral született,a bőröm még inkább megereszkedett,terhességi csíkos,pedig nagyon vigyáztam rá,összesen 11 kilót híztam,mozogtam,kentem,de semmi.Most még 1-2 kiló van rajtam pluszban,még szoptatok,a hasamban a hasizmok szétmentek,jelenleg is alakformálót hordok,mert különben fáj is a hasam...:-(A doki szerint talán megy még lentebb a pocakból,de ezen már csak a sebész tudna segíteni.Ja és éppen tegnap kérdezte meg az eyik ismerős,hogy jön a baba ismét??Szeretném eltüntetni,nagyon nem érzem így jól magam a bőrömben,de nem nagyon tudok ellene mit tenni...:-(Sajnos ilyen géneket őrőköltem..De a lényeg,hogy van két gyönyörű kislányom,ő miattuk megérte!!
2012. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam bizony így van. Az elsőnél elég gyorsan visszament a hasam, most a másodiknál jóval lassabban, de remélem, hogy még alakul, most 7 hetes a kisfiam. Az elsőnél 2 hónapos volt a kisfiam, amikor már fürdőruhát simán fel mertem venni, most nem tenném. :(

A pocakom is nagyobb volt másodszorra és a baba is.

2012. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!