Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van/volt olyan aki biciklivel...

Van/volt olyan aki biciklivel vagy autoval ment be, a kórházba szülni?

Figyelt kérdés
Pl:.kismama bevezet.......

2012. szept. 16. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Autóval még lehet hogy előfordult ez a világtörténelemben (bár nagy az esélye a balesetnek, esetleg félre kellett húzódni az autópályán) de BICIKLIVEL??? Olyan nem volt még. És nem is lesz.
2012. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

hát én is magamat vittem be autóval

mert a párom nem tud vezetni és amúgy is annyira izgult h tuti nekiment volna valaminek :-))))

nem volt vészes a dolog kb 40 perc alatt értem be a 30 perc helyett

2012. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Adódhatnak vészhelyzetek, de a biciklit nehezen tudom elképzelni. Akkor már inkább mentő vagy taxi.


Olyat ismerek, aki autóval ment szülni, de neki 4. gyereke volt, és bizonyos jelekből tudta, hogy már mindjárt indul a dolog, és amikor bevezetett (az amúgy 10 perces úton) akkor még nem voltak fájásai.


Őszintén szólva ha visszagondolok a saját 3 szülésemre, nálam hirtelen váltott mindig két perces fájásokra, és olyan erősekre, hogy ott felelősségteljesen vezetni én nem tudtam volna, sőt, a fájdalomtól leginkább sehogy sem. Szülés előtti napig vezettem, sokszor keményedtem is közben, de a rendes fájásokkal nem bírtam volna...

2012. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
7 hete éjjel 1 kor elment a magzatvizem,és rögtön 5 perces de nem túl erős fájásaim lettek.Párom felhívta a taxitársaságot.Sajnos úgy kezdte,h elment az asszony magzatvize.Taxis hölgy erre-nem tudunk belátható időn belül kocsit küldeni.Páromnak nincs jogsija.Mentőt nem láttam indokoltnak,mert csak izgatott voltam,de jól éreztem magam. Kb 10 percre lakunk a János kórháztól (kocsival).Így elindultunk,félúton 1x félrehúzódtam a fájás idejére.Jelzem ez éjjel 2 kor volt,nem volt forgalom az utakon,nappal nem vállaltam volna.
2012. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
én be tudtam volna menni, de nem hagyták. elfolyt a vízem egy része, de semmi fájásom nem volt
2012. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. szept. 16. 12:28
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
mármint 5. vok autóval gondoltam, a bicikli elég merész ötlet
2012. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Én kocsival mentem be, mármint én vezettem.

A 39. héten voltam, a nagyot reggel elvittem oviba, a párom dolgozott. NST vizsgálatra mentem a szülésznőhöz, ahol nem volt minden oké, ezért elküldött egy másik kórházba UH-ra.

Mivel időre mentem és még ráértem, bementem az Ikeába nézelődni és ebédelni, akkor jött az első fájás.

Hívtam a szülésznőt, aki szerint no para, induljak el nyugodtan. 10 perces fájásaim voltak akkor.

Persze a Petőfi-hídon iszonyú dugó volt és a benzin is majdnem kifogyott, mert nem mertem megállni tankolni :)

Bementem a vadidegen kórházba a vizsgálatra és onnan már nem engedtek ki, mert 2 ujjnyira kinyílt a méhszáj. Még a cuccaimért és a parkolóóra miatt sem mehettem ki a kocsihoz, úgyhogy jól meg is bűntettek...

Így utólag már tök vicces, de akkor nagyon be voltam tojva... :D

2012. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Érdekes történetek, és nagyon bátrak vagytok.
2012. szept. 16. 18:40
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

8. vagyok.

Ez nem a bátorságtól függ, hanem mert egyszerűen nem volt más választásom.

Párom rengeteget dolgozik, nem tudta hordani a gyereket oviba és engem sem dokihoz, így -mivel tudok vezetni és van is saját kocsim- természetes volt, hogy egyedül intézem ezeket a dolgokat.

Hogy közben úgy alakult, hogy beindult a szülés, az nem rajtam múlt és mivel amúgy is a kórházba mentem, így muszáj volt megoldanom.

Nem tudom miért kaptam a lepontozást, talán olyan hihetetlennek tűnik?????

2012. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!