Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán amikor...

Debreceni Klinikán amikor meginditják a szülést 19. héten, hogy zajlik a menete?

Figyelt kérdés
Valamint párom bent lehet velem, nagyon félek?!

2012. szept. 27. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez vetéltetés lesz?
2012. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Sajnos Muszáj!
2012. szept. 27. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
És nem is mondták el neked, ez hogyan zajlik?
2012. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ia neten olvasgattam. de debrecen nem világosított fel
2012. szept. 27. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
MI történt a babával, hogy meg kell szülnöd?
2012. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szívrendellenessége van ami nem műthető.
2012. szept. 27. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
oszinte reszvetem a baba elvesztesehez.Hogy abban a korhazban hogy megy nem tudom de el tudom mondani altalaban hogy megy a dolog.Ebben az idoszakban tablettaval vagy hormosnos zselevel inditanak.egy parszor megvizsgalnak huveleyen keresztul es eros alhasi gorcseid lesznek a gyogyszertol lehet hanyingered es hasmenesed is tole. ezen kivul bekotnek egy infuziot is kerj fajdalomcsillapitot jar neked. A baba alt halva szuletik mert nem erettt a tudeje.A placenta sokszor nem szuletik meg magatol es mutetre van szugseg ezt huvelyen keresztul vegzik altatasban. a babat ha megszulod nem olyan mint egy nagy szules inkabb csak egy nagy gorcs es ssokszor pisiles kozben szuleteik meg. Altalaban masnap mar hazaengednek a mensesed 6 heten belul visszater lessz egy kis verzesed kb 10 napig a hat hetes ellenorzesen megbeszelhetitek a kovetkezo baba projektet .Nagyon fontos hogy lasd a babat es elbucsuzz tole te is a parod is.Keszithetsz egy fenykepet is rola csak nektek kettotoknek. A gyaszhoz fontosak az emlekek.Mindenkepp kerd hagy legyen veled a parod meg ha furcsan neznek rad akkor is.Ragaszkodj hozza!!! megegyszer sok erot kivanok nektek es remelem kozossen egymast tamogatva tuljuttok ezen a szomoru dolgon,,egy szuleszno,,
2012. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

itt nezz korul talasz sorstarsat

2012. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Részvétem :(

Én a 21-ik héten éltem át ugyanezt.

Úgy lesz minden, mint a fenti válaszoló írta. Általában aki még nem szült, kap egy lamináriát a szülés megindítását megelőző este. Ez egy méhszájtágító. Nekem fájt utána végig görcsölgettem. Másnap reggel besétálsz (vagy visznek) a szülőszobára, bekötik az infúziót, és vársz. Nekem 20 óra után "született" meg a kisfiam. Nem tágultam, kézi tágítást végeztek, szörnyű volt. :(

Nekem fájt, nagyon. Erős görcseim voltak, és mivel szerencsére azóta már van egy egészséges kisfiam össze tudom hasonlítani, igen, vajúdás volt, és szülés, nagyon-nagyon hasonló, csak a fájdalom volt kisebb......de mihez képest :( biztos lesz utána egy kisebb műtét, ahol kioperálják a méhlepényt. Itt elkábítanak, és már csak a szobában fogsz felébredni.

A párom nem jöhetett be. :(

Kívánok neked sok-sok erőt, annyit amennyit csak küldhetek a távolból, és sírd ki magad, és ne akarj rajta túl lenni lelkileg, ha kell később nyugodtan fordulj pszichológus segítségéért, mert sajnos én ott rontottam el, hogy a tragédia után nem tudtam feldolgozni a történteket, teljesen magamba zártam mindent, azt hittem túl vagyok rajta, de nem. Mai napig sírógörcsök jönnek rám sokszor, pedig ennek már öt éve. :(

Próbálj meg ne mások "hülyeségeivel" foglalkozni, mert a rossz ami történik most veletek valószínű még fokozódni fog ha túl lesztek a pici elvesztésén a rokonok és ismerősök szánalmas vígasztalásnak szánt mondatai miatt: "fiatal vagy még" "majd lesz másik" "jobb ez így" , és sokan majd két-három hét után úgy fognak viccelődni és babás dolgokról beszélni a füled hallatára, hogy ott kell erősnek lenni hogy ne rogyjál össze.

Nagyon-nagyon sok erőt kívánok neked!!!!!!

Van egy oldal, ez nagyon sokat segített nekem: www.angyalokszulei.hu

2012. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A terhespatológián egy külön szobába bekísérnek , kapsz tágító zselét ha kell oxitocint és ott szülsz meg.Nem tudom, hogy bent lehet-e a párod. Nem értem miért nem adod meg a babának az esélyt az életre!!! Ma már szinte mindent tudnak műteni!! Nem akarom elhinni, hogy ilyen ma létezik, hogy azt javasolják szüld meg ..
2012. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!