Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon Dr. Hollósy Jánosról...

Miskolcon Dr. Hollósy Jánosról vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekelne mennyiért vállal szülést,elérhetősége, milyen doki stb...

2012. szept. 28. 12:53
 1/2 anonim válasza:

Info Google:

Dr. Hollósy János - MÁV rendelő

Miskolc, Bajcsy Zs. u 45. Tel: 30/943-5021

vasuetu.hu oldalról:

Magánrendelése: szerda 16:30-18:30, előjegyzés kell

Tel.: (46) 505-022, 505-023


Ez csak netes elérhetőség, én pontosat nem tudok mert nem hozzá járok, más a fogadott orvosom. Annyit tudok még segíteni, hogy tegnap és ma a Diósgyőri Rendelőintézetben a terhesgondozáson ő volt benn, nekem ide kell járnom NST-re mert ez van a legközelebb, így egyeztünk meg a fogadott orvossal. Eléggé morcos hangnemben beszélt velem, mert nem mocorgott a babám az NST-n, sem csokira, lépcsőzésre nem reagált. Ki, milyen stílust szeret egy orvostól, mindenesetre nekem nem volt szimpi elsőnek és ma sem lett az, de magánrendelésen pénzért biztosan másképpen beszél.

Tegnap akik ismerősök voltak vagy magánba járnak nála (nem tudom a kettő közül melyik), gond nélkül beinvitálta a várakozók előtt, és velük nagyon kedvesnek tűnt.

Én ennyit tudok róla mondani, ha másnak fogadott orvosa volt, akkor biztos megírja a véleményét.

2012. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nála szültem 2012- ben, mint ügyeletes orvos. Hozzáteszem terhesgondozáson is sokszor ő volt s az utolsó nst-m is ő csinálta s hivott a kórházba a következő nstre de már szülni mentem. Velem mindíg kedves, vicces volt. A szüléskor többször bejött elmondta mi fog történni. Neki köszönhetem, hogy császár után sikerült természetes úton szülnöm addig igazgatta a babám hogy beilleszkedjen. Hálás vagyok neki érte! Ahhoz képest hogy ügyeletes doki volt 😊 apás szülés volt de a férjemnek is megmutatott mindent amit úgy gondolt látnia kell.
2015. dec. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!