Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor beindult a szülséetek,...

Mikor beindult a szülséetek, akkor mivel mentetek be, és ki vitt be titeket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 09:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Autóval mentünk, és a párom vitt be.
2012. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
én még nem szültem meg van még 2 hónap hátra :P De én mentővel fogok. nincs autónk. buszozni meg biztos nem fogok mert át is kell szállni stb.. bár azt hallottam hogy a mentősök nem örülnek ha valaki ilyenért hívja ki őket... de hát ez van.. máshogy nem igen tudnék bemenni
2012. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Hajnalban jöttek a fájások, mondtam a férjemnek ne menjen dolgozni, szerintem ez az lesz!

Betelefonáló a főnöknek hogy nem megy, délelőtt bwmentünk a kórházba autóval, estére meg is lett a lányunk!


Barátnőm mentőt hívott, a férje meg utánnuk ment kocsival:)))

2012. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Mető vitt mert nincs kocsink.Hülyén hangzik de amúgy is azt szerettem volna ha a mentő visz be mert legalább tudtam hogy nem kell hetekig kórházban feküdnöm mint ha a kiírás napján fekszek be:)
2012. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
*Mentő
2012. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Az első babánál taxival mentünk be a párommal. A másodiknál mivel csak szivárgó magzatvíz volt, apukám vitt kocsival mert a páromnak nincs jogsija. Harmadiknál mentőt hívtunk, a párom is azzal jött.
2012. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Nincs autónk, de Budapesten lakunk, így mindkétszer taxival mentünk be szülni.
2012. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiammal már a szülés előtt pár nappal bent feküdtem, a kislányommal mentőt kellett hívni, mert nem indult a kocsink, annyira hideg volt kint. Apa jött velem!
2012. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment,a zöld kéz.Bocsi a helyesírási hibáért!történeteket is irhatok le válaszolok
2012. szept. 30. 12:10
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Hajnali 4kor kezdődtek el rendszertelenül a fájások, hajnali 6kor felébresztettem a párom, miután rendszeresek lettek, ő délbe indult volna dolgozni, de így be tudott vinni a városba, ahol délután 1ig velem volt, mert a főnöke nem engedte el a munkából :(de 2kor már babáztam. Ha épp dolgozott volna, akkor taxival mentem volna.
2012. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!