Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az éjszaka, vagyis 2...

Kingucikácskácska kérdése:

Ha az éjszaka, vagyis 2 órakor elfolyt, folyt a magzatvíz, de még hajnali hétkor sem érzek fájást, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Olyan mintha szivárogna a magzatvíz . Be kell menni kórházba fájások nélkül is ilyen esetben ? Köszönöm a válaszokat.

#szülés #Magzatvíz elfolyása
2012. okt. 6. 07:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy be! Előfordulhat, hogy nem is lesznek fájásaid, viszont ha már nincs magzatvíz, az a babának nem jó!

Indulj!!!

2012. okt. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Be, igen.
2012. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Már rég be kellet volna menjél....
2012. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha elfolyik a megzatvíz, vagy csak csordogál azonnal kórház!!

Indulás!

2012. okt. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Igen be kell menni bár ez annyira gáz amúgy mert simán lehet hogy bemész és még várnak közel egy napot a fájásokra hátha maguktól jelentkeznek. Ha nem, akkor jön az oxitocin de addigra már egy napot a kórházban van az illető és (legalábbis én) nem tudsz rendesen pihenni aludni és jól kifáradsz mire jönne a finish...:(
2012. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Remélem már nem a válaszokat olvasgatod, hanem úton vagy a kórházba!
2012. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2 és 4 éve szültem. Mindkétszer a doki és a védőnő is elmondta mikor kell kórházba menni. Egyik a magzatvíz folyás.

A dokik, védőnők lettek azóta felületesek vagy a kismamák nem figyelnek rájuk?


Remélrm bementél már! Könnyű szülést kívánok!

2012. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a terhes osztályon voltam, mikor elfolyt a vizem. Azonnal vittek is le szülőszobára, pedig semmi fájásom nem volt. Kaptam infúziót és ctg-n voltam folyamatosan. Magzatvízszivárgáskor AZONNAL dokihoz kell menni!

Könnyű szülést Neked! :)

2012. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hajnali 7-kor ez jó! :)


Na de a lényeg, hogy már éjszaka 2-kor menned kellett volna, ha folyik a magzatvíz, mert a köldökzsinór előre eshet és könnyebben rátekeredhet a baba nyakára.

2012. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze,hogy be kell menni.Nekem azt mondták,hogy 3 dolog van amivel azonnal kórházba kell menni.

1.vérzés, az soha nem jó.

2. elfolyik a magzatvíz.

3.ha rendszeres fájások vannak.


Remélem már rég bent vagy!!!

2012. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!