Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári szülészetről...

Székesfehérvári szülészetről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Veszprémi vagyok, ikreket várok. Jókat hallottam a fehérvári kórházról. Esetleg ikerszüléses tapasztalatok? Itt Veszprémben 32 hetesen befektetnek és tuti a császár, ezt elkerülném, ha lehet..

Köszönök minden választ.


2012. okt. 7. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak jókat tudok mondani a kórházról,és az orvosokról is /1-2 kivétellel/. Szerintem ha megteheted menj egy magándokihoz /tudok ajánlani ha kell/ és beszéld meg vele, hogy mit szeretnél. Amúgy szerintem is 32. héttől kórház és császár.
2012. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha jól értem a fehérvári kórházban is ez a protokoll? Egy ismerősöm is ott fog szülni, szülésznőt fogadott, dokit nem, NST-re jár oda. Én is így csinálnám.
2012. okt. 7. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy van,de én Kom.-Eszt megyei vagyok,és csak úgy szülhettem ott,hogy ahhoz a dokihoz jártam terhesgondozásra aki a szülést is levezette.

Mert ugye megye szerint nem oda tartoznék,mint ahogy Te sem. Tőled is meg fogják kérdezni hogy hogy kerülsz oda...

Ha szülésznőt fogadsz csak,ő nem mondhatja hogy ne feküdj be, akkor a protokoll lesz érvényben miszerint 32. hetes kortól kórház.Ő csak a szülés levezetésében segít/ami vagy császár vagy sima szülés,de azt sem ő dönti el/.

Tehát szerintem felesleges a szülésznő,de Te tudod...

2012. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az említett ismerősöm 2 előző gyermekét is ott szülte, egyszer sem volt fogadott orvosa. A szülésznőt a kapcsolat miatt ajánlotta és ő csak az NST-től jár oda rendszeresen. Az mondjuk nekem is zavaros, hogy ha Fehérvár mellett döntenék és ikerterhesen odamennék első alkalommal NST-re akkor mit kezdenének velem :O Ezért érdeklődöm..
2012. okt. 8. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó választás Fehérvár, mert itt nagyon jó a koraszülött osztály, és az ikrek igen gyakran odakerülnek a korábbi érkezésük, kis súlyuk vagy más miatt.

Én is ikreket szültem (vagyis császár volt) 35 hetesen.

Az ikres NST fent van a szülőszobáknál, szóval legalább nem kell lent a tömegben sorban állni, csak be kell a lenti NST-n kopogni, hogy szóljanak fel, hogy mész.

Jó egészséget kívánok!

2012. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak jókat hallok a fehérvári kórházról. A kérdésem még mindig az, hogyan mehetek oda szülni? :o NST 36. héten kezdődik, ha akkor látnának először biztos nagyon csodálkoznának, nem? Feltéve, ha addig még egyben leszek :) Dokit azonban nem akarok fogadni.
2012. okt. 10. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz dokit fogadni, akkor nem tudom... tartózkodj a közelben az utolsó pár hétben, és akkor automatikusan idejössz, v. idehoz a mentő! ;)


Viccen kívül, kérdezd meg a védőnődet, neki képben kell lennie e téren.

2012. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!