Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kaposváron tudnátok ajánlani...

Kaposváron tudnátok ajánlani jó szülésznőt? Esetleg nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Már van egy lányunk, most költöztünk Kaposvárra(300 km-ről).Még egyelőre nem vagyok terhes, de szeretnénk neki kis tesót. De Én félek az ismeretlentől, más orvosok, szülésznők...

Lányom császármetszéssel született, nem tudom hogy esetleg akkor fogadjak majd inkább orvost és szülésznőt is?

Első szülésnél csak orvosom volt, mert ott úgy terveztük, hogy anyukám jön be velem(apás szülés kizárt), de ez most a távolság miatt nem megoldható. Így szülésznőt mindenképpen fogadnék, olyat aki kedves, aranyos de mégis határozott és végi ott lenne velem.

Nem tudom, hogy az előző császár miatt esetleg megérné dokit is fogadnom?

Milyenek az sztk-s orvosok?

Köszönöm



2012. okt. 21. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
dr Bencze Zoltánt ajánlom, van magánrendelése is. Igen korrekt és emberséges doki és árakban sincs elszállva.
2012. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Esetleg tudsz nekem magánrendelési árat mondani?

Mert azért addig még úgyis kell mennem rákszűrésre is!

Meg az előző baba is csak két év alatt sikerült, úgyhogy még lehet ez ügyben is fel kéne keressek valakit!

2012. okt. 21. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Dr Peterfi Istvant ajanlanam. Fiatal, kedves, figyelmes, udvarias. Nincs maganrendelese meg. Mindent meg lehet vele beszelni, nagyon segitokesz. Gyongyver szulesznorol hallottam rengeteg jot. Ot sajnos szemelyesen nem ismerem, nem tudom a teljes nevet. Ha teheted mindenkeppen fogadj orvost es szulesznot is. Azt sztk-s orvosokrol nincs tapasztalatom, mert mindig elore megbeszelt idopontra mentem a fogadott orvosomhoz. (En ugy tudom hogy a Bencze doktor ur mar par honapja nem dolgozik a Kaposi Morban)

2012. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!

Elég nehéz mindenből újat és jót találni így az ismeretlenben tök egyedül:(

2012. okt. 23. 13:34
 5/5 anonim válasza:
Szia! Akit ajánlani tudok Dr Tóth Tamás nagyon rendes, segítőkész. Szülésznő: Âmon Tímea (nagyon ügyes) . Az előzőekben feltűnt Gyöngyvér. Ő Mártha Lászlóné
2013. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!