Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » HeloÍcsászármetszéssel fogok...

HeloÍcsászármetszéssel fogok szülni, tudtok nekem infokat adni h. enek mi is a következménye? Pl. mütét után vérezni fogok-e anyira mintha természetesen szültem volna.

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ugyan olyan a vérzés,mivel a vérzés a méhből ered( a méhlepény helye).Az első felállás vacak,bár nekem az sem volt gáz(volt már több hasi műtétem,így tudtam mire kell számítani.Nekem nagyon pozitív élményem van a császárról.
2012. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát mindenképp következménye egy jó nagy vágás a hasadon. Ha szerencsés vagy, akkor komplikációmentesen megúszod, és szép lassan meggyógyulsz. Nagy hasi műtét, úgyhogy azért jó ideig fájni fog a seb. A vérzés ugyanaz, mint rendes szülésnél.
2012. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a jó nagy vágás, az 12-15cm bikinivonalban, betartottam minden "császáros" szabályt, nem mozogtam míg nem lehetett, viszont amikor lehetett akkor minél többet, így nagyon gyorsan felépültem, nincs negatív élményem róla, bár nem is úgy álltam hozzá. 6hétig véreztem utána és kb most 20hónappal utána kezd megszűnni az az idegen bőr érzés körülötte.
2012. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Én is császárral szültem és igen, az első felálláskor nagyon megindult a vér, de utána semmi baj nem volt, nekem egyáltalán nem fájt, nem is éreztem a műtét után semmit. Teljesen pozitív dolog volt nekem a császár. Jobban örültem ennek, mintha természetes úton jött volna világra a gyermekem.
2012. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassan 4 hónapja, hogy császárral szültem, nekem is sokkal jobb élmény volt, mintha hüvelyi szülésem lett volna. Én a fejemet megemeltem, spinális érzéstelenítéssel szültem, kicsit fájt reggelente 3-4 napig, de elmúlt. Az, hogy mennyi ideig vérzel attól is függ, mennyire takarít ki az orvosod: nekem 3. nap elég volt a normál betét, ezt használtam még 1 hétig, utána csak tisztasági betétet. A felkelés kellemetlen volt elsőre, de a zuhany csodákat tesz :) 10-től már ketten voltunk 1 ágyas szobában és mindent meg tudtam csinálni és otthon is, pedig első baba. Nagyon gyorsan felépültem, abszolút pozitív élmény volt. A műtőben is aranyosak voltak, sokat beszélgettünk, még nevettünk is :) A kisfiamat is 1 óra múlva hozták szopizni és 2 óránként, amíg fel nem keltem. Tejem csak a 3. nap este volt mérhető, de azóta is kizárólag anyatejes baba.
2012. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sziasztok!nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat és nagyon megnyugtattak:)remélem nálam is minden rendbe lesz!mégegyszer köszi s üdv mindenkinek!!!
2012. okt. 28. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
A császározás pár következménye: nem lehet veled a baba szülés után sokáig, párod sem lehet jelen, így a köldökzsinórt sem ő vágja el, több a komplikáció mivel hasi műtét, jó darabig fájni fog felkelésnél, a tej később indul meg és még sorolhatnám.
2012. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!