Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hete császároztak, de a...

5 hete császároztak, de a párommal egyszer voltam, és visszajött a vérzés lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Sex után egyből véreztem.normális mennyiségű.

de megilyedtem mert napokig semmi nem volt és megint :(


2012. okt. 27. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtak el, hogy minimum 6 hetig tilos a szex, kulonosen csaszarmetszes utan? Remenykedj, hogy nem a varratok nyiltak szet.
2012. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy szétjött pár belső varrat. Nem véletlenül mondják a 6 hetet...
2012. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Engem is császároztak! 5 hét és 3 nap (valahogy így) telt el, amikor is együtt voltunk a Párommal (mert már nem volt vérzésem) óvatosan, lassan és természetesen gumi óvszert használva. Én másnap kezdtem el vérezni, nekem a menstruációm volt a ludas. :) Szerintem Neked is az lesz! De azért biztos ami biztos, látogasd meg a dokidat, bár úgyis mész a 6 hetes kontrollra.

Kedves előző válaszolók! Nem kell rögtön megrémíteni a kérdezőt! Igaz, be kell tartani a 6 hetet, ez teljesen korrekt. De én úgy vélem sokan esnek kísértésbe és azért a 6 hét előtt néhány nappal,amikor már nem vérzik valaki, én megértem, hogy már nem tud ellenállni a párjának, pláne ha már a terhesség alatt sem szeretkezhettek... Az más amikor valaki már 2 hét után ágyba bújik a kedvesével, de azért lássuk be, 5 hét után, vérzés nélkül annyira nem nagy bűn!

2012. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem feltétlenül az elcsábulásról van szó. A fő probléma, hogy a császármetszés egy nagy hasi műtét, ahol nagyon szigorúan ki kell várni a 6 hetet, mert ha szétjönnek a varratok, akkor nagyon csúnya gondokat tud okozni (rossz hegesedés, fertőzés stb). A Kérdező rögtön szex után vérzett, ami elég valószínű, hogy a császáros sebéből jött a mechanikai irritáció hatására. Az óva intés nem leb*szás! Gondolom a Kérdező sem szeretné, ha bármi baja lenne belőle!
2012. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsánat, elkerülte a figyelmem, hogy rögtön utána vérzett! Akkor lehetséges, hogy tényleg a sebbel van a baj! Én nem úgy vettem, hogy lecsesztétek,csak nem akartam, hogy nagyon megijedjen! De én is ugyanúgy az orvost támogatom, ahogy más is tenné!
2012. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!