Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Málnalevél és homeos bogyó...

Málnalevél és homeos bogyó együttes használata tényleg megkönnyíti a szülést?

Figyelt kérdés
Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata az megosztaná velem? Előre is köszönöm!
2012. nov. 5. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem megkönnyítette, de biztos lesz aki azt írja, hogy semmit sem ér. Mindenesetre én első komolyabb fájástól számítva 6 óra alatt megszültem egy 3900 grammos, 55 cm hosszú kisfiút. Ja, és első baba. Kb. 2 óra alatt teljesen kitágultam, nálam a kitolás volt hosszú.
2012. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én málnalevél teát ittam, nem ért semmit. 19 órát vajúdtam, nehezen tágultam, a tea ugye elvileg a tágulást segíti... Hát nálam nem jött be.
2012. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szedtem illetve ittam a 36. héttől. 40+6 napra indítottak, gyakorlatilag teljesen zárt voltam. Császár lett.
2012. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mindkettő bogyót szedtem, ittam a teát, mindkét szülésem kezdetekor 2 ujjnyira nyitva voltam, mindkettő 4 óra alatt megvolt. Előnél 2 óra volt rossz, mert nem tudtam, hogy kell nyomni, a másodiknál 10 perc, a többi tényleg semmi, pedig oxival szültem mindkettőt.
2012. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejött (3,5 és 2 óra alatt lettek meg, bár ez inkább genetika). Én úgy álltam hozzá, hogy megadom az esélyt neki, max bukok 3000ft-ot, ha nem használ.
2012. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!