Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek streptococous baktérium...

Akinek streptococous baktériumot találtak a huvely kenetvételnél, hogy zajlott le a szulése?

Figyelt kérdés
Tényleg elotte és utána is antibiotikumot kap a kismama?és a baba,orá milyen hatással van ez a baktérium?Volt ebbol adodoan a szuléskor probléma nektek vagy a babátoknak?Kérlek írjatok,mert tegnap ota kétségbe vagyok esve,elég sog rosszat olvastam errrol az interneten.Tunetem nincs,vagy ez nem is jár folyással?Ja és a 37. hetet taposom.
2009. aug. 13. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj emiatt semmi későbbi se jelenlegi problémád nem lesz emiatt. Nekem is volt. Nem kell kezelni, egyedül annyi hogy szülés közben kapsz 2 adag intravénás antibiotikmot hogy mire kibújik a baba ne fertőződjön a szülőcsatornán. Neked ez egy természetes baktérium, panaszokkal nem jár.
2009. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a gyors válaszodat.Akkor a baba nem fertozodik meg,ha én kapok antibiotikumot a szulés alatt?Nagyon aggodom.
2009. aug. 13. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel kiderült, hogy ott van ez a baci, így az orvosod tudja majd kezelni antibiotikummal, nem lesz semmi bajotok!
2009. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ahogy mondod nem fog megfertőződni szülés közben ha kapod az antibiotikumot majd.
2009. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is volt nem történt semmi a babámmal.Én kaptam 4 óránként antibiotikumot intravénásan.Ez neked a természetesflórádban van benne így neked semmi bajod sem lesz.Mindössze ahányszor szülsz ezt figylembe veszik.

3.babáját váró kismama

2009. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elvitték a 40. hétre született babámat és inkubátorba tették, 6 napig intravénásan antibiotikumot kapott, pedig NEGATÍV volt a tenyésztése, amit a születése pillanatában levettek és én is kaptam infúziót. A mai napig nem tudom magam túltenni azon, hogy mégcsak meg sem foghattam, nem szoptathattam. Szerintem hatalmas hibát követett el a kórház!!! Te ne engedd elvenni!!! Kérdezd meg a kórházat, hogy mi lesz.

Most 7 hónapos, szerencsére a fejésnek a mai napig szoptatom.

2009. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is strepto pozitív vagyok. Amikor bementem szülni, kaptam antibiotikumot, és amikor a baba megszületett, ő is. De végig velem volt, mindössze két alkalommal vitték el vért venni. Mivel picit a crp szintje magasabb volt és emelkedett, vettek mégegyszer vért, kapott még egy antibiotikumot, és ugyanúgy az ötödik napon jöhettünk haza, mint a többi baba. Mindig elmondták, hogy mit csinálnak, mehettem vele, szóval semmi gond nem volt. Ne izgulj!!! (Nekem ő a második babám, az elsővel ugyanez volt az eljárás)
2009. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a 2. babám,az 1.-vel még nem volt .Koszonom a válaszaitokat,kicsit megnyugodtam.
2009. aug. 14. 14:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!