Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleménytek a SOTE2-röl?

Mi a véleménytek a SOTE2-röl?

Figyelt kérdés
Most 28 hetes vagyok de a dokim szerint kicsit megvan lazulva a méhszájam... kicsit félek a koraszüléstöl.Ezért szeretnék már most érdeklödni,hogy fel legyek készülve.Az is érdekelne h az apuka bejöhet e a császárra.???:)elöre is köszi!!
2012. nov. 12. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, konkrétan mire vagy kíváncsi? Azt ugye láttad h épp felújítás van de vki írta, h az osztályokon minden rendben megy. A vajúdó nekem rideg volt és hideg is (februárban rám nyitották éjjel az ablakot), ügyeletben szültem, nem csak a szülésznő vizsgált, hanem egy gyakornok (nem tudom a pontos megnevezésüket bocs) is, mivel oktatókórház, nem nagyon esett jól dupla méhszájvizsgálat és társai, de ez van. A műtét (faros volt) gyorsan lezajlott, kb 20perc és kint volt a baba (apuka nem jöhetett be), pár perc még a varrás, utána elvitték lemérni, ekkor apuka ott lehetett a méréseknél, majd csináltak egy közös fotót, őt a csecsemőosztályra vitték, engem az őrzőbe, megfigyelésre, 13 ó múlva kaphattam meg, onnantól 3 napig velem volt 0-24ben 1 ágyas szobában, kivéve az esti fürdetés (20-21ig) és reggel egyszer le kellett tolni a csecsemősökhöz, megnézték h nem sárgult-e, lemérték.

A csecsemősöknél van egy szoba, ahol ha kéred, megtanítanak szoptatni, nekem nagy segítség volt.

A sokágyasokról nem tudok neked írni, ott úgy tudom éjjel nincsenek bent a babák a szobában.

Az egyágyasok szintjén a nővérek nem voltak a legsegítőkészebbek, de különösebben nem érdekelt, ha minden jól megy mindkettőtökkel, összességében simán túlélhető az a 3nap.

Reméljük nem lesz koraszülésetek!!! 25hkm

2012. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sokágyasban voltam. Velünk voltak a babák éjszaka, így felváltva üvöltöttek, nem sokat aludtunk. :) Legközelebb tuti egyágyas szobát fogok kérni.
2012. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igazából ezek érdekeltek.De sok helyen azt olvastam hogy a növérek nem valami kedvesek.Meg még az h a hozzátartozók abban a 3napban csak üvégfalon keresztül látják a picit,ez is igaz?Sajnos még egyetlen ismerösöm sem szült itt így nem nagyon tudom mik a lehetöségek.De köszi az eddigi hozzaszólásokat!:)
2012. nov. 12. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, csak üvegfalon keresztül láthatják a hozzátartozók a babákat. :(

Bár, úgy tudom, hogy az egyágyas szobákba be lehet menni, de ezt majd az első válaszoló megmondja.

2012. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt én sem tudom mert karantén alatt volt a kórház a H1N1 miatt és senki nem jöhetett be hozzám a 3nap alatt, a portásfülke előtti térben lehetett megmutatni a gyerekről készült mms-t:-(

Az én babám is sírt egész éjjel, engem az is zavart volna ha ez más(é)t zavar(ja) meg ha másé sír és az enyémet, nekem bejött az egy ágyas, de persze ez is attól függ h van-e kivehető egy ágyas amikor épp szülsz. Az meg h nem kedvesek a nővérek, túlélhető. Ne hibázzon senki és kerüljünk egyben haza én ennyit szeretnék majd ha szülök újra februárban.

2012. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off:

Ki a dokid egyébként? És milyen felújítás van most? Én péntekre nem vártam, még nem teszteltem, így lehet, hogy mennem kell nemsokára. :)

2012. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dr Ruscsák Mihály a dokim:)én egyenlöre megvagyok vele elégdve mert körültekintö és alapos.Ugy tudom h team-mel dolgozik..ugyhogy szülésznöt is ö hozz magával...de erre rá fogok majd kérdezni még:)
2012. nov. 12. 14:34
 8/9 A kérdező kommentje:
viszont h mit újítanak azt sajnos nem tudom..de nem sokára megyek uh-ra majd utána érdeklödöm:)
2012. nov. 12. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én két éve szülte. Nekem nem volt gond a nővérekkel és a csecsemősökkel. Tény kérdezni kell mert akkor segítenek csak. De azt a pár napot ki lehet bírni. Több ágyasban voltam 5-en voltunk kegy szobába ott lehettek a babák. Volt külön fürdőszoba minden kórteremhez. Az szépen meg van csinálva.
2012. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!