Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csökkenhet a méhösszehúzódások...

Csökkenhet a méhösszehúzódások száma a 39. hét környékén?

Figyelt kérdés

A 34-36. hét környékén a baba egészen lent volt és naponta sokszor érzetem, hogy keményedik a pocakom, azóta pedig egyre kevesebbszer, a napokban szinte alig, és a baba is eléggé fenn van.

Második terhesség. Semmi előjele nincs most, hogy szülni fogok.

Másnak is ritkultak a méhösszehúzódások szülés előtt?


2009. aug. 14. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is elmúltak az utolsó hetekben, pedig addig csomót keményedtem. már alig vártam hogy legalább jóslók jöjjenek, de szinte semmi. 38 héten azt mondták milyen fent van a feje....(másodiknál meg pláne később mehet le teljesen). kiírt napon született.
2009. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez a helyzet. Második baba. Feje fenn, alig van méhösszehúzódás, sőt, kifejezetten "jól viselem" , kényelmes helyen van a baba, nem zavarja se a gyomromat, se a medencét, semmi jele, hogy közeledne a szülés.
2009. aug. 14. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az elsővel. ( a második még 11 hetes pocaklakó)

8 napot túlhordtam, de jobban voltam , mint valaha:)

2009. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!