Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fáj a felszívódó...

Meddig fáj a felszívódó varratos gátseb?

Figyelt kérdés
Ahogy kijöttünk a kórházból és többet vagyok talpon, nagyon elkezdett fájni, menni is alig tudok. Mikor fog enyhülni? Mit csináljak vele?
2012. nov. 15. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
elsőnél 3 hétig fájt,nem tudtam akkor pihenni semmit.Már aznap főztem, takarítottam amikor kijöttünk.Másodiknál nem követtem el azt a hibát,így 1,5 hét alatt elmúlt.
2012. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni és még a szüléstől és a varrástól is függ. Én az elsőnél hetekig(!) nem tudtam menni, csak csigaléptekkel, a gyermekágy közepe táján enyhült, de pont mire menni kellett a 6 hetes kontrollra, olyan lett, mintha egy kő húzna lefele. Úgy a szülés után 7-8 héttel volt olyan, mint szülés előtt.

A másodiknál már a szülés után 3 nappal, mikor hazaengedtek a kórházból, takarítottam itthon, térdelve felmostam a fürdőszobát, 2 éves kislányom mellett nem volt pihenőidő, 1 héttel a szülés után már olyan volt, mintha nem is szültem volna.


Fájdalomcsillapítót vehetsz be, ha nagyon fáj, esetleg meg is nézetheted a dokival, hogy megnyugodj, hogy minden oké! Próbálj meg a lehető legtöbbet pihenni, a gyermekágy időszaka erre való!

Zuhanyozz sokszor kellemes meleg vízzel.

2012. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nagyenn nagydé ***** válasza:
Változó. Nekem még mindíg érzékeny egy kicsit ha megnyomom, pedig 14 hónapja szültem :S
2012. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hétig nem tudtam ülni a sebtől, úgy mentem mint aki becsinált, annyira fájt. Mikor mentem a 6 hetesre, nagyon féltem hogy fájni fog ahogy vizsgál a doki, de ott már szerencsére semmit nem éreztem. 9 hónapja szültem, néha még mindig belenyilal a gátamba.
2012. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hétig alig bírtam ülni a fenekemen. Utána szépen kezdett elmúlni, bár volt egy viszketős időszak is.
2012. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sziszi... válasza:
0%
Ez teljesen változó.nekem szülés után már a harmadik napon nem fájt.Akkor szedték a varratokat is.Itthon pedig már nem is éreztem..pedig nem pihentem semmit. 5hós baba anyukája
2012. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb 2 hétig fájt, most már semmit nem érzek...11 hete szültem
2012. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziszi! Mintha én írtam volna!
2012. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!