Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István vagy Szent Imre...

Szent István vagy Szent Imre kórház mellett döntsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első babánkat várjuk,érdekelnének a fenti két kórházról tapasztalatok(orvosok,szülésznők,kórtermek,szülőszobák).

Mindkét helyen (úgy érzem) találtam jó orvost,nem tudom melyik mellett döntsek.

Köszönöm


2012. nov. 18. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem Tasi Róbertnél, nagyon ajánlom.

A másikat nem ismerem, összehasonlítani nem tudom.

A kórtermek az Imrében két ágyasak, nem lehet egyáltalán látogatót fogadni, csak ha kimész az elzárt területről az előtérbe.

2012. nov. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Istvánban szültem:bababarát jelentése-letojnak,csinálj azt a babával amit akarsz,nem segítenek.Ez rendben is van,ha nem első babádat szülöd.Vákummal szültem,elfelejtettek arról tájékoztatni milyen kockázatai vannak! Oda többé nem mennék. Első gyermekemet szültem ott.Szent Imrét nem ismerem(viszont 3 hónapja a Jánosban szültem,azt tudom ajánlani).
2012. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Imrét ismerem valamennyire.

3 babát szültem ott eddig, utolsót pár hónapja.

Minden nagyon orvosfüggő.

Tavaly ősszel nyugdíjba ment a régi prof. Az új teljesen más szemléletet képvisel, így sok minden megváltozott ott.

Viszont ha van saját orvosod, akkor ez nem biztos hogy érdekes Neked...

Ha vannak kérdéseid, megpróbálok válaszolni.

Istvánnal személyes tapasztalatom nincs, csak egy barátnőmön keresztül, de az nem túl fényes sajnos. Őt is vákuumozták, megsérült anya és baba is...

2012. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én Imrében szültem, sógornőm 4x istvánban. én elégedett voltam. ide nem mehetnek be hozzátartozók az osztályra-imre-. fogadott doki kell mindkét helyen!

szülésznőmet nagyon ajánlom neked és javaslom fogadj csecsemőst is, ha kellenek elérhetőségek csak szólj!


4 hetes kisbabás

2012. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is eközött a kettő között ingadoztam, végül sajnos az Istvánt választottam. Röviden: minden rendben ment, még is úgy zajlott le a szülés, hogy a baba is én is megsérültünk. A kórház szörnyű az Imréhez képest.
2013. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!