Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba (szülés után) kell...

A kórházba (szülés után) kell mosogatószivacs+mosogatószer?

Figyelt kérdés
Előre köszi :)

2012. nov. 26. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem vittem, viszont volt fertőtlenítő folyadékom, abba áztattam, amit kellett.

De nővérek adtak a pultban, aki kért!

2012. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 timike26 ***** válasza:

nem nagyon èrtem minek/ha az ètkezès miatt kèrdezed,szerintem nem./nàlunk muanyag ètkèszletet adtak.

te szulès utàn mosogatnàl? :)

2012. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát kedves Timike azért nekem pl. jól jött, mert nem szívesen ettem volna több napig a mosatlan evőeszközömmel. Arról nem beszélve, hogy ha a kórházi étkezéshez esetleg adnak, akkor is valószínűleg eszel, iszol még azon felül.
2012. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)


Több listát olvastam és több helyen írták... teljesen tapasztalatlan vagyok (első babámat várom). ;-)

2012. nov. 26. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a tányért adták, én vittem a saját evőeszközt, és én szappannal mostam el használat után...
2012. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 timike26 ***** válasza:
mint irtam adtak muanyag evoeszkozt/gondolom te se gondoltad komolyan hogy 1 et adtak 3 napra.termèszetessen minden èrkezèshez.
2012. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt műanyagkanál,pohár; magunknak kellett vinni poharat, kanalat , villát, kést,- tányér , na ,az volt. Én kézzel még frissiben mindent kiöblítettem, leöblítettem, ha kellett pici szappant kentem rá.
2012. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szivacsot viszek, és tusfürdővel fogom elmosni az apróságokat.
2012. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is vittem magammal poharat, tanyert, kanalat, villat, kest, mosogatoszert es szivacsot is. Sok helyet mar igazan nem foglal es biztos ami biztos. Tudom, hogy fertötlenitik a korhazi etkeszletet, de maga a tudat, hogylehet, hogy elötte valo nap valaki a fertözö osztalyon ugyan azt hasznalta engem nagyon zavart!
2012. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!