Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Szabó György főorvosnak...

Dr. Szabó György főorvosnak (Csengery utcai SZTK) van magánrendelése?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi nála egy vizsgálat, illetve mennyit kér egy szülésért? Előre is köszönöm.
2012. nov. 28. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom ugyanarra a dokira gondolunk-e, mert viszonylag gyakori ez a név.


Én a MÁV-ban szültem Szabó Györgynél, de magánrendelésre jártam, a Nyugatihoz. 10000 Ft volt.


Neki itt a honlapja: [link]

2012. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OFF: na ez az a név, ami meghatározta az első terhességemet, a Csengeryben mondta a főorvos úr, h ő nem lát semmit a méhemben biztos elhalt, majd rá 2 hétre a vérömlenyemre, h normális, menjek vissza dolgozni. Ha visszamentem volna, most nem aludna bent a kisszobában, egy másik doki mentette meg.Végigrettegtem a terhességemet miatta. Persze magánban biztos rendes, kedves, odafigyelő.
2012. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem vagyok benne biztos, hogy ugyanarra gondolunk. Már csak azért sem, mert szerintem akihez én járok, ő nem főorvos. Elég fiatal legalábbis.

Én meg voltam elégedve vele, nagyon is, mind a 3 lányomat nála szültem.

2012. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!