Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki fog szülni március végén-áp...

Ki fog szülni március végén-április elején Kistarcsán a Flór Ferenc kórházba?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Az, aki júmius végén-július elején esett teherbe!
2012. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem voltam matekból gyenge! Arra lennék kíváncsi, hogy lesz e valaki itt olyan aki akkor fog szülni!
2012. dec. 13. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Április 11-re vagyok kiírva:)

Mire vagy kíváncsi?

Voltál már szülőszoba nézőn?

Van fogadott orvosod?

Lehet talizunk:)

2012. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én április 8.-ra vagyok kiírva. Második baba lesz. Az első kisfiú, most kislány lesz. Fogadott dokim van, Várkonyi. 2 éve a fiammal 2 ágyas szobában voltam. Nagyon jó volt. Remélem lesz hely és ott leszek majd megint.
2012. dec. 13. 21:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogy van e itt valaki olyan aki ott fog szülni.
2012. dec. 13. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk első baba lesz,úgyhogy eléggé izgulok.

Nekem dr.Kovács Réka a dokim,egyenlőre meg vagyok elégedve,és amikor a kórházban voltam vizsgálaton,ott is kedvesek voltak.

Mondjuk a szülőszobát szívesen benézném:)

Szülésznőkről mit tudsz?

Akkor érdemes az alapítványi szoba?

2012. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szülőszobák nagyon szépek, nagyon jól fel vannak szerelve.

Szülésznőkről nem igen tudok semmit, nekem nem volt fogadott. Amikor szültem akkor egy idősebb szülésznő volt bent, valami Erzsike, nem tudom a vezetéknevét, de nagyon rendes volt. Az alapítványi szoba nekem nagyon bejött, remélem lesz hely amikor szülni fogok. Külön fürdőszoba, hűtő, mikró, tv, a többi gyerek nem üvölt a füledbe és a nővérek is nagyon rendesek voltak, mindegyik, ellentétben azzal a híreszteléssel, hogy aki ilyen szobában van azzal nem törődnek, nem foglalkoznak vele. És nem hiszem, hogy csak kifogtam, mert én 7 napot voltam bent, mert a kiírt napon este bementünk mert azt hittem, hogy elfojt a magzatvíz, de mégsem, és már nem engedtek haza. Úgyhogy én meg voltam vele elégedve és nem bántam meg. Azt hiszem 3.000 ft volt egy nap. Nekem megérte.

2012. dec. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!