Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért hal meg a baba,9....

Miért hal meg a baba,9. hónapban vagy szüléskor, esetleg előtte?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ennek sajnos nagyon-nagyon sok oka lehet. Pl. lassul a szívhang, mert nem kap elég oxigént.
2012. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi lehet az oka?

Amit az első írt, vagy pl, a nyakára tekeredik a köldökzsinór.


De miért gondolkodsz ilyeneken?

2012. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Barátnőm kisfia sajnos szülés előtt halt meg. Nem voltak fájásai, rosszul érezte magát. Császározták és amikor kivették a gyermeket, akkor látták, hogy a nyaka körül van a zsinor.

A kórház nem engedte hamarabb a császárt, mivel a 38. hétben volt. Arra vártak, hogy beinduljon a szülés.

A család beperelte a kórházat, amit meg is nyertek.

Nekem mondjuk a pénz nem hozza vissza se a gyerekem, se az örömöm.


És a legszomorúbb az egész tragédiában az, hogy el sem temethette, mivel nem sírt fel. Így nem is kezelték élőnek. A törvények szerint pedig az ilyen gyermeket nem lehet eltemetni, mert nem is élt.. undorító!


Most 2 hónapos a kislánya. Legalább 3 év telt el a két gyerek között. A kislányát Ausztriában szülte. Nem bízta magát magyar orvosokra.

2012. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-tes nem aggodom,csak olvastam itt is ilyen esetekről.
2012. dec. 17. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
n csak a "nem bízta magát magyar orvosokra" mondathoz szólnék hozzá: barátnőm Ausztriában szült, de soha többet nem szülne ott.21 órát hagyták vajúdni, mire rájöttek, hogy a baba elfordult(vagy már ki tudja mióta feküdt így), ebből csak császár lehet...a végére semmi ereje nem volt. Végig azt hajtotta terhessége során, milyen jó lesz majd a szülést átélni...Hát nem jött össze. Aztán meg csak egy "magyarként" kezelték, pedig anyanyelvi szinten beszéli a németet. Bunkók, érzéketlenek voltak vele. Jajjjdejó külföldön szülni:(
2012. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm két terhessége szakadt meg 22-24 hét környékén és pont Ausztriában volt mindkétszer. A másodiknál valószínű félrekezelték, ezért olyan problémái lettek, amibe 1 évvel később belehalt. Ennyit az osztrák orvosokról....
2012. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Előző őszinte részvétem, a barátnőd halála miadt.
2012. dec. 17. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Na, a magyar orvosok nevében azért ezt kikérem magamnak!

Mi Angliában élünk, de sem a terhesgondozást, sem a szülést nem bíztuk "külföldre", annak ellenére, hogy a férjem orvos, hazamentünk még a terhességem elején. És hozzá kell tennem, a magyar terhesgondozás és szülészeti ellátás messze földön híres!

2012. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a részvétet kérdező.


Utolsó, én is Angliában élek, itt vittem végig a terhességet és tökéletesen meg voltam elégedve vele. Úgyhogy kár általánosítani.

2012. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az ellátással voltam megelégedve.
2012. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!