Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok már több,...

Szülés után vagyok már több, mint 3héttel, valamiért mindenen sírok. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A hormonok változása miatt van. Normális, hogy érzékenyebb vagy, idővel elmúlik. Boldog babázást!
2012. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én meg terhesen sírok, minden meghat!
2012. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, még tombolnak a hormonok. Így lesz ez még egy darabig :-)
2012. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Én 2 hónapig képes voltam azon sírni, h a párom vacsit csinál nekem... Pedig nem egy ritka művelet tőle. Bármin bármikor. Sőt 10 hónapos a lányom és még most is van, h elérzékenyülök olyanon, amin régen nem! :)
2012. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittem ha vége a terhességnek,akkor ennek is.Néha annyira kellemetlen.Ha csak a sírás eszembe jut már még azon is sírok:D!
2012. dec. 20. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

/ hetes kismama vagyok és egy két éves nagy lány anyukája.

Én is sírtam. Jaj annyira emlékszem az első közösen eltöltött éjszakánkra amikor a nagylányommal töltöttünk apával. Fél óránként váltottuk egymást. Reggel én annyira ki voltam, hogy észre sem vettem amikor a párom elmondta, hogy most elmegy üdítőért. Állítólag mondtam azt is, hogy jó. Na én felébredtem lányom sírt én meg nem láttam a férjemet. Akkor elékeztem szoptatni és sírva mondtam neki, hogy apádnak már most elege lett belőlünk és itt hagyott. Amikor férjem hazaért döbbenten nézte miért zokogok. Én meg elmondtam az okát, hogy azt hittem, hogy itt hagyott minket nevetve átölelt és mondta kis lükém soha soha.

Aztán amikor alányomat vártam akkor a reklámokon sírtam. Merci babás stb. Nem bírtam abba hagyni. Már most is éltem már ilyen nem tudom miért sírok csak sírtam. :) Párom hozzám bújt és megjegyezte, hogy látom dolgoznak megint benned a hormonok. :)

2012. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) ez aranyos:)!Én meg próbálok csak akkor mikor senki nem látja.Nem mindig sikerül.Amikor megszületett a kisfiam tesóm kiírta facebookra,hogy végre megszületett stb... Mikor hazajöttem akkor olvastam és csak sírtam azon is:D Most is sírok:) Mint valami hülye:)
2012. dec. 20. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Baby blues <3 Elmúlik (majd). Ha oxival szültél, akkor tovább tart, de ne aggódj :)
2012. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6dik válaszoló vagyok. :) most nézem hogy egy zárójel kezdeményt írtam 6 hetes kismama. :)
2012. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az üdítős sztori annyira jó! Már én is elkezdtem rajta könnyezni. :) (23 hetes vagyok a harmadikkal)

Egyébként az első lánykánk születése után én is tök bőgős voltam. Pl volt film, amin végig bőgtem. (Fireproof = Tűzálló c. film volt) Olyankor a tejelválasztás is jobban beindult. Nyugodj meg! Ez még egy darabig valószínűleg így lesz.

2012. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!