Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémben kik azok a dokik...

Veszprémben kik azok a dokik akiknél szülni lehet és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én úgy tudom, hogy a Szabadka Ödön, Gáspár Levente és a Tallai Zsolt a 3 doki, akiknél lehet szülni.

Bővebbet nem tudok róluk mondani.


Szabadkát nem ismerem.

Gáspár Leventéről hallottam jókat is. Én a jelen terhességem 9. hetében voltam nála ügyeleten, mert görcsölgettem. Nem sok jóval bíztatott, mondván, hogy 1100 lett a cg-m a vizsgálat során. Most vagyok 27 hetes terhes...

Tallai dokiról hallani jót is, rosszat is. Én 10 éve voltam nála fogigátlót íratni, és akkor nagyon nem tetszett a viselkedése. Aztán 3 évvel ezelőtt volt egy 20 hetes terhességmegszakításom, akkor ő helyezte fel a lamináráikat, és nagyon elégedett voltam vele. Aranyos, kedves, megértő volt. Az idén is már összefutottam vele a kórház folyósóján és tök aranyos volt.


Amúgy úgy hallottam, nem érdemes dokit választani a szüléshez, mert az ügyeletesek is rendben levezetik a szülést.

Én kiváncsi vagyok, kit fogok kifogni:)


17 hós

27 hetes

2009. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 hetes vagyok,szintén Veszprémben fogok szülni.Szerintem sem érdemes orvost fogadni.Én a Tallait nem ismerem,a Gáspárról hallottam jót is meg rosszat is,a Szabadka viszont nagyon aranyos volt.Egy hetet kórházban voltam a 23.héten görcsölgetés miatt és a méhszájam is kezdett kinyílni,akkor volt 2110.Azóta 28 hetes vagyok,szerencsére még egyben vagyunk,és a görcseim is megszűntek.
2009. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a választható dokikkal kapcsolatban az első jól tudja ;) Nekem Dr Török volt az orvosom, de nem volt ügyeletes, mikor szültem. Így Tallai dokinál szültem ingyen :D. Nagyon meg voltam vele elégedve, MINDENT megtett, hogy a szülés rendben menjen: a végén fájásgyengeség miatt a kitolás másfél órára sikeredett, hát küzdöttünk rendesen! Egyébként én nem agyaltam azon, kinél fogok szülni, hisz mindenkiről hallani jót és rosszat is. Egy rosszul sikerült NST miatt én már a szülés előtt 2 héttel bekerültem, (minden nap NST a szülőszobán, hetente 2x OPT..), szóval az összes orvost és szülésznőt megismertem, mire eljött az én időm. Mindegyik OK volt! Annak nagyobb hasznát vettem volna, ha lehetett volna szülésznőt választani, Ők sokat segítenek (volt bár "vénség" akinél nem szívesen.. a lényeg, hogy ne kiabálj, azt utálják...).A Bogda Hajnit nagyon ajánlom!! Minden jót Neked!
2009. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, segített abban, hogy megbizonyosodjak afelől, hogy semmi értelme dokit fogadni.

Csak az a fránya december 25-e miatt gondoltam rá mert legrosszabb rémálmaim arról szólnak, hogy a portásnál kell majd szülnöm:)remélem kifogok egy rendes dokit. Mindenkinek jó babavárást!

2009. aug. 25. 06:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen, ezt a 3 orvost lehetett felfogadni kerek 100 ezerért, de ezt eltörölték pár hónapja mikor kirobbant a botrány emiatt!

Jelenleg hivatalosan nem lehet orvost fogadni, nem hivatalosan bárkivel lebeszélheted, de tényleg nem érdemes, én is úgy hallottam, hogy az ügyeletes rendesen elvégzi a munkáját!

Gáspár Leventéről én csak jókat hallottam, Szabadkáról jót is rosszat is (anyukám nála szült engem) viszont én imádkozom, hogy ne a Tallait fogjam ki, mert minősíthetetlen a viselkedése! Legalábbis nekem nagyon rossz tapasztalatom volt vele...


39 hetes kismama

2009. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!